Haberler

Yeni Need For Speed’e ‘Anime’ Eklentileri

Yeni Need For Speed’in bizlere çok iyi bir oyun deneyimi sunacağı kaçınılmaz bir gerçek

EA Games’in başarılı yapımları arasında olan ve yarış oyunu denince akla ilk gelen Need For Speed, bu sefer yeni versiyonu ile oyunun havasını değiştirmeyi planlıyor. Bazı kesimler tarafından Need For Speed’den çok Forza Horizon’ı başarılı bulsa da NFS bu piyasada gözden düşmeyi pek de istemiyor.

Alınan habere göre yeni Need For Speed, gerçekçi grafikleri anime kombinasyonlarıyla farklı ve yenilikçi tarzda ayrıntılara sahip olacak. 

Amerikan teknoloji sitesi olan Venture Beat’in yayınladığı haberde Jeff Grubb“ Bir araba reklamı veya ona benzer bir şey gördüğünüzde ve arabanın etrafında gezerken alevlerin ve başka birçok şeyin uçup gittiğini biliyor musunuz? Görünüşe göre onlar bu tarz bir estetik arıyorlar.” şeklinde bir açıklama yaptı. 

 

 

NFS’in yeni görsel stillerinin yanında, Chicago’nun gerçekliğine benzer biçimde yer alacağı iddia ediliyor. Ayrıca “Autolog” isimli çok oyunculu seçeneği ile araçlarınızı istediğiniz gibi modifiye edip, tasarlayabilirsiniz. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Hep Aynı Korku Oyunlarından Sıkılanlar İçin: Son 6 Yıl İçinde Çıkan 10 Korku Oyunu

Yeni NFS, yeni nesil PS 5 ve Series X/S platformları yerine PS4 ve Xbox One konsollarında olup, bu yılın Kasım ayında piyasaya sürülecek. İlk başlarda EA Games’in, Yeni Need For Speed’in 2020’nin bitiminde piyasaya sürmesi bekleniyordu fakat çeşitli tarih değişikliği sonrası 2023’ün ilk çeyreğinde çıkması muhtemel duruyor. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu