Haberler

Yeni Captain America ve Black Panther Oyunu!

Disney'in düzenlediği D23 fuarında bugün Captain America ve Black Panther oyunu piyasaya tanıtıldı. Hayranlarının büyük bir heves ve merakla beklediği oyundan ilk görseller de bununla beraber geldi.

Captain America ve Black Panther Oyunu, Disney’in düzenlediği D23 fuarında bugün piyasaya tanıtıldı. Hayranlarının büyük bir heves ve merakla beklediği oyundan ilk görseller de bununla beraber geldi.

Captain America ve Black Panther Oyunu Geliyor: İlk Fragmanı Bu Yazıda!

Birçok yapımdan hususi görüntülerin ve videoların paylaşılmış olduğu D23 etkinliğinde Marvel hayranlarını fazlaca mutlu eden gelişmeler yaşandı. Ünlü yönetmen Amy Hennig, bir süredir heyecanla beklenen Captain America ve Black Panther oyun projesini açıklamak için D23 fuarına katıldı.

Captain America ve Black Panther oyununda paylaşılan ilk görseller:

II. Dünya Savaşı dönemini ele alan oyunda, oyuncular Hydra’nın güçleriyle Captain America, Black Panther, Dora Milaje ve asker olarak savaşabilecekler.

 

İlginizi Çekebilir: 3 Yeni Assassin’s Creed Oyunu Tanıtılabilir!

D23 fuarından oyunla ilgili görseller paylaşılırken bununla birlikte bir video görseller dışında yayınlandı. Ancak oyunun ismiyle alakalı hemen hemen resmi bir izahat yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu