Haberler

Xbox Series X ve S Yakında Daha Hızlı Açılacak

Son haberlere göre Xbox Series X ve S Yakında Daha Hızlı Açılacak, Microsoft yakında konsollarının daha hızlı açılmasını sağlayan bir Xbox Series X ve S güncellemesini getireceğini duyurdu. Xbox’ın entegre pazarlama direktörü Twitter’da Xbox Insider’da test edilen yeni özelliğin konsolun açılış süresini yarıya indirdiğini doğruladı.

Xbox, çok farklı gelmese de dokuz saniyelik orijinal açılış süresini düşürmesini sağlayan yeni bir animasyon yarattı; bu, Xbox kullanıcılarının artık konsollarına ve oyunlarına daha hızlı girebilmelerini sağlıyor. Şu an yalnızca beta test aşamasında olduğundan, güncelleme tüm Xbox kullanıcıları için mevcut olmadığını belirtelim ancak büyük olasılıkla yakında piyasaya sürüleceğinden eminiz.

Xbox Series X ve S Yakında Daha Hızlı Açılacak

Xbox Series X ve S Yakında Daha Hızlı Açılacak

Daha hızlı zaman özelliği, konsollarını Enerji Tasarrufu moduna ayarlayanlar için geçerli olacaktır. Microsoft, Enerji Tasarrufu modunu daha çekici hale getirmek için, Mart ayında bu ayara geçildiğinde güncellemelerin indirilmesine izin veren bir güncelleme de dahil olmak üzere bir dizi değişiklik uyguladı.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu