Haberler

WWE 2K22, Banzai Paketi DLC’sini Yayınladı

WWE 2K22, WWE’yi uzun süredir devam eden franchise’ın gelecekteki girişlerinde 2K Sports ile çalışmaya devam etmeye ikna etmeyi başardı. Şimdi ise Visual Concepts ve 2K Sports, oyunun ilk büyük DLC düşüşüyle ​​WWE 2K22 deneyimini daha iyi bir seviyeye getiriyor. Sezon bileti sahipleri, bugünden itibaren WWE 2K22 Banzai Pack DLC’yi indirebilecek.

WWE 2K22 Banzai Pack DLC, WWE Şampiyonasını iki kez düzenleyen ve birden fazla WrestleMania’nın ana etkinliğinde yer alan efsanevi güreşçi Yokozuna’yı dahil edecek. Yokozuna, WWE’de bir etki yaratan kendi başlarına efsanevi güreşçiler olan kuzenleri Umaga ve Rikishi tarafından Banzai Pack’e gelmeye hazırlanıyor. Umaga, John Cena ile feuda girdi ve WrestleMania 23’te Bobby Lashley’e karşı yüksek profilli bir maç gerçekleştirdi, Bay McMahon Umaga’nın köşesinde ve Donald Trump Lashley’nin köşesinde yer alıyor.

WWE 2K22, Banzai Paketi DLC'sini Yayınladı

Yokozuna, Umaga ve Rikishi, WWE 2K22’ye Banzai Pack DLC aracılığıyla eklenen tek yeni güreşçiler değil. Onlara akraba olan Omos ve Kacy Catanzaro da katılıyor. Beş güreşçinin tümü, bugünden itibaren WWE 2K22 Banzai Pack DLC aracılığıyla indirilebilecek.

WWE 2K22, Banzai Paketi DLC’sini Yayınladı

  • Yokozuna
  • Umaga
  • Rikishi
  • Omos
  • Kacy Catanzaro

WWE 2K22 Banzai Paketi, oyun için planlanan ilk DLC özelliğini taşıyor ve önümüzdeki aylarda daha fazla genişletmenin yayınlanması hedefleniyor. Oyunun bir sonraki güncellemsinde, Catcus Jack, The Boogeyman, Vader, Ilja Dragonuv ve Indi Hartwell’i içeren Most Wanted Pack şeklinde 17 Mayıs’ta çıkacak. Ardından 7 Haziran’da WWE 2K22 oyuncuları Hurricane Helms, Stacy Keibler ve A-Kid’i içeren Stand Back Pack’i oyun severler büyük bir heyecanla bekleyebilir.

28 Haziran’da WWE 2K22, Doink the Clown, Ronda Rousey, The British Bulldog, Mr. T, Doudrop ve Rick Boogs ile birlikte Clowning Around Pack’i yayınlayacak

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Başa dön tuşu