Haberler

Victoria 3 Ekim’de Satışa Çıkıyor!

1836'dan 1936 yılına dek yüzyılın devrim niteliğindeki olayları ve değişiklikleri, Paradox Interactive'in merakla beklenen büyük strateji camia simülasyonu Victoria 3 oyun dünyası ile buluşmaya hazırlanıyor.

Victoria 3 Ekim’de Satışa Çıkıyor!

Victoria 3 tam bir ay sonra oyun dünyasına katılıyor!

1836’dan 1936 yılına dek yüzyılın devrim niteliğindeki olayları ve değişiklikleri, Paradox Interactive’in merakla beklenen büyük strateji camia simülasyonu Victoria 3 oyun dünyası ile buluşmaya hazırlanıyor. Beklenen çıkış zamanı belirtildi: 25 Ekim 2022.

Victoria 3, yüzyıllık dramatik teknolojik ve sosyal sorunlar boyunca hayattaki her insanın gereksinim ve isteklerini taktim etmek için savaşım veren, derin bir sosyo-ekonomik ve politik konularını içeren simülasyondur. Büyüyen nüfusunuzun karnının doyması gerekirken, kendileri aynı zamanda güçlerini arttırmak yada mevcut gücü korumak için siyasi taleplerde bulunmaya hazırlanacaklar.

 

Vatandaşlarınızın isteklerini sağlamak için yasalar ve toplumsal reformlar uygulayın veya vizyonunuzu takdir etmeme ihtimali olan bir ulusa daha parlak bir gelecek hazırlamaya çalışın.

Victoria 3’ün Temel Özellikleri:

Sonsuz Kez Tekrar Oynanabilme Şansı: Viktorya Dönemi, Büyük Britanya ve Prusya benzer biçimde endüstriyel güç merkezlerinden Rusya ve Çin şeklinde kalabalık topluluklara yada Japonya yada sömürge Kanada şeklinde güçlere kadar birden çok ulusa tarihi yeni baştan yazdırın.

Derin Toplumsal Simülasyon: İster çiftçi, talep eder tezgahtar, talep eder paracı yahut zanaatkar olsun, ulusun her vatandaşı simülasyonda yer alır. Her birinin kendine has inançları, siyasal tercihleri ve devam ettirmesi gereken bir ömür standardı mevcut.

İddialı Ekonomik Oynanış: Yeni endüstriler ve kurumlar inşa edip geliştirerek ekonominizi en üst seviyeye taşıyın, dünyanın birçok pazarına mal fazlası ihracatı yapın ve nüfusunuzun hayat standartlarını müsait hale getirmek için gereksinim duyduğu her şeyi ithal edin.

Victoria 3

Diplomatik Korku Politikası: Savaşta kazanabileceğiniz her şey, görüşme masasında da elde edilebilir. Daha zayıf veya rakibiniz olan uluslara taleplerde bulunurken, müttefikleri yardıma çağıran diplomatik oyunlar ve taktikler hazırlayın.

Siyasi Gelişim: Ülkenizdeki muhtelif siyasal grupları yasalar ve reform ile birlikte yönetin. Mevcut makamları kızdırmak gerekse bile, vatandaşlarınızın yaşamını iyi hale getirmek için elinizden geleni yapın.

Yaşayan Bir Dünya: Yeni inşa edilen demiryolları, birçoğu onlarca sene ilkin ancak birer küçük köy-kasaba olan ama artık gelişip modernleşmiş şehirlerin arasından geçerken, haritadaki değişime şahit olun.

Victoria 3

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yepyeni Bir Assassin’s Creed Oyunu Yolda!

Victoria 3 25 Ekim 2022 tarihinde, oyun satış noktalarında 49,99$/41,99£/49,99€ önerilen perakende fiyatıyla satışa sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu