Haberler

Valorant Türk Ajan Fade Tanıtım Videosu Paylaşıldı

Valorant Türk Ajan Fade Tanıtım Videosu Paylaşıldı haberi Valorant oyununu sevenleri bir hayli heyecanlandırdı. Valorant Fade hakkında daha önce birkaç görsel paylaşmıştı ve diğer ajanların Fade’i yakalamaya çalışırken yaşadıkları zorluklar ilgili görsellerde paylaşmıştı. 24 Nisan günü yani bugün tanıtım videosu paylaşan Riot Games, Fade hakkında daha fazla bilgiyi bizlere sundu. Video da Fade’in görünümü ve diğer ajanların Fade’i yakalama çalıştığı ve bu konuda oldukça zorlandıklarını açık bir şekilde görebiliyoruz.

Türk olduğu bildiğimiz Fade karakteri şimdiden Valorant oyuncularını meraklandırmayı başardı. Ajanın ellerinde bulunan kına ile yapılmış gibi duran desenler ve duruşu dikkat çekiyor bazı oyuncuları Fade’i Reyna karakterine de benzediğini düşünüyor.

Valorant Türk Ajan Fade Tanıtım Videosu Paylaşıldı

Valorant Fade’in hikayesi hakkında ne biliyoruz?

Şu an için net bir hikayesi olmasa da bildiğimiz kadarıyla ajanlar uzun zamandır kendilerini rahatsız eden ve onların gerçek kimliklerini ortaya çıkaran bir kişi tarafından izlenmekteydi. Cypher sayesinde bahsettiğimiz bu kişinin yeri Türkiye olarak belirlendi ve Neon, Brimstone, Cypher, Sova ve Kayo, bu kişiyi ele geçirmek için Türkiye’ye geldiler fakat Fade, ajanlarımızı teker teker avlayarak onları zor çıkmaza soktu.

Valorant Türk Ajan Fade Tanıtım Videosu Paylaşıldı

Valorant Fade’in tanıtım videosu

Valorant Türkiye ve Valorant Global YouTube hesaplarından aynı anda paylaşılan video, ajanın Türk olacağına ve öncü olacağına dair bilgiler içeriyor. Aynı zamanda öncesinde sızdırılan görüntü ve yeteneklerinde sızdırılan bilgilerle eşleştiğini söyleyebiliriz. Aşağıdaki videodan sizde ajan hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Başa dön tuşu