Haberler

Valorant 5.05 Yama Notları

Valorant 5.05 Yama Notları, Bölüm 5 Act 2’deki ikinci yamayı işaret ettiğini ve epeyce kullanışlı oyun içi iyileştirmeler getirdiğini baştan söylemek istiyoruz. Bir dizi değişiklik uygulayan daha büyük yamaların aksine 5.05, yalnızca oyun ve sosyal sistemler için güncellemeler içeriyor. Ajan 21’in piyasaya sürülmesi hala gizemini koruyorken, bir sonraki Bölüm 5 ile Valorant’a gelip gelmeyeceklerini göreceğiz.

Valorant 5.05 Yama Notları

Valorant 5.05 Yama Notları

5.05 Güncellemesi, Valorant’taki deneyiminizin kalitesini iyileştirmeyi amaçlayan birkaç sosyal ve oyun sistemi güncellemesini içerisinde barındırıyor. Çeşitli hataların düzeltilmesinden fazla mesai turları için araç ipuçlarının güncellenmesine kadar, bu küçük değişiklikler oyun içi performanslar üzerinde kesinlikle gözle görülür bir etkiye ve değişikliğe sahip olacaktır.

Valorant Champions İstanbul 2022’nin devam ettiğini göz önünde bulundurarak Riot, oyundaki Temsilciler veya Haritalar’da herhangi bir değişiklik yapılmamasını sağladığını söyleyebiliriz. Bununla birlikte, şampiyonadan sonraki yamanın hem Temsilciler hem de Haritalar için birkaç dengeleme değişikliği içermesi de bekleniyor.

Bununla birlikte, resmi yama notlarından Valorant güncelleme 5.05’teki değişikliklerin tam listesi aşağıda.

Sosyal güncellemeler

 • Kendinizi bildirmenize izin veren bir sorun düzeltildi
 • Atıldığınız bir gruba katılmaya çalışırken bazılarınızın bildirim almaması sorunu düzeltildi.
 • Oyuncuların oyun içinde olduğu bir gruba katılırken Sosyal Panelde boş bir kullanıcının görünmesi sorunu düzeltildi.
 • Oyun 30 dakika boyunca çalıştıktan sonra Ajan Seçiminde bir oyuncuyu başarılı bir şekilde rapor edememenize neden olan bir sorun düzeltildi.
 • Riot ID’lerinde İngilizce olmayan karakterler bulunan oyuncuların Invite by Riot ID ile bulunamaması sorunu düzeltildi.
 • Sosyal Panelde bir Arkadaşın durumu güncellendiğinde Bağlam Menüsü ve Arkadaş Notu metin alanlarının kapanmasına neden olan bir sorun düzeltildi
 • Parti Liderinin eşleştirme lobisi seçiminin oyun içi Parti Üyelerinin Sosyal Paneldeki durumunu etkilemesine neden olan bir sorun düzeltildi

Oyun sistemi güncellemeleri

 • “Ana Sayfa” tuşunu bir eyleme bağlamanın çalışmadığı bir hata düzeltildi
 • Belirli diller için, Uzatma Turlarında ödüllendirilen kredilerin araç ipucu değerleri yanlıştı.
  • Önceki raundu kazansanız da kaybetseniz de Uzatma Turlarının başında 5000 kredi ile başlayacağınızı yansıtmak için güncellenmiş araç ipucu değerleri.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu