Sistem Gereksinimleri

V Rising Sistem Gereksinimleri

Yeni çıkan ve listelerde hızlı yükselen V Rising’in geliştiriciliğini ve yayıncılığını Stunlock Studios üstleniyor. Oyun 17 Mayıs 2022 tarihinde erken erişime açılmış durumdadır. Steam üzerinde 32,00 TL fiyatına satılmaya başlayan yapımın DLC Bundle paketi ise 90,45 TL değerinde. V Rising sistem gereksinimleri ve konusunu aşağıdan okuyabilirsiniz.

Bir vampir olarak uyanın. Gücünüzü yeniden kazanmak ve hayatta kalmak için kavurucu güneşten kaçmak için yakındaki yerleşimlerde kan avlayın. Kalenizi yükseltin ve gizemlerle dolu sürekli değişen bir açık dünyada savaşın. Çevrimiçi müttefikler edinin ve yaşayanların topraklarını fethedin.

V Rising Konusu


Bir Vampir Hayatta Kalma Deneyimi

Yüzyıllarca süren uykunun ardından zayıflamış bir vampir olarak uyanın. Hayatta kalmak için kavurucu güneşten saklanırken gücünü yeniden kazanmak için avlanıp kan içmelisin. Vampir imparatorluğunuzu yükseltmek için kalenizi yeniden inşa edin ve insanları sadık hizmetkarlarınıza dönüştürün. Çevrimiçi müttefikler veya düşmanlar yapın ya da yerel olarak tek başınıza oynayın, kutsal askerleri savuşturun ve savaşlar açın. Peki sen bir sonraki Drakula olacak mısın?

Gotik Bir Açık Dünya

Efsanevi korkular ve tehlikelerle dolu geniş bir dünyayı keşfedin. Değerli kaynakları keşfetmek, yol boyunca dost ve düşmanlarla tanışmak için yemyeşil ormanlar, açık kırsal alanlar ve karanlık mağaralar arasında seyahat edin. Vampir yoldaşlarla dünyayı dolaşın veya köyleri yağmalarken, haydutlara baskın yaparken ve doğaüstü canavarların alanlarına girerken tek başınıza avlayın.

V Rising
V Rising Sistem Gereksinimleri

Işıktan kork – Geceye hükmet

Gündüzleri gölgelere tutun yoksa yakıcı güneş ışığı seni küle çevirir. Gece dolaşın ve karanlıkta kurbanlarınızı avlayın. Bir vampir olarak, gece ve gündüz stratejilerinizi planlarken kana olan susuzluğunuzu gidermelisiniz.

V Rising kaç gb
V Rising Sistem Gereksinimleri

Kaleni yükselt

Kaynakları toplayın ve karanlık güçler kazanmak için eski teknikleri keşfedin. Ganimetinizi depolayabileceğiniz ve karanlık ordunuzu büyütebileceğiniz bir kale inşa etmek için yeni edindiğiniz bilgileri kullanın. Alanınızı kişiselleştirin, vampir tarzınızı sergileyin ve hizmetçiler ve arkadaşlarınız için tabutlar hazırladığınızdan emin olun. Hazinenizi vampir rakiplerinden korumak için kalenizi güçlendirin.

V rising steam
V Rising Sistem Gereksinimleri

Rekabet Edin veya İşbirliği Yapın

Yalnız seyahat edin veya arkadaşlarınızla dünyayı keşfedin. Diğer vampirlerle yan yana savaşmak, Vardoran’ın en büyük tehditlerini yenme mücadelesinde size avantaj sağlayacaktır. Diğer oyuncuların kalelerine baskın yapın ya da kan, güç ve ihanet oyununda diplomatı oynayın. İster rekabet edin, ister işbirliği yapın – seçim sizin.
V rising oyna

Vampirinde ustalaş

Ölümcül silahlar ve kutsal olmayan yeteneklerden oluşan bir cephaneliği öğrenin ve ustalaşın. V Rising’de, hassas WASD kontrollerini ve imleç tabanlı hedeflemeyi kullanarak beceri atışlarını hedef alıyor ve mermilerden kaçıyorsunuz – hareket etmek için tıklama yok. Güçlü düşmanları yenerek kazanılan çeşitli büyülerle silahları birleştirerek vampirinizi oyun tarzınıza uyacak şekilde özelleştirin. Becerilerinde ustalaş ve kötü güçlerini serbest bırak.

V Rising
V Rising Sistem Gereksinimleri

V Rising Fragmanı


 

V Rising Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i5-6600, 3.3 GHz or AMD Ryzen 5 1500X, 3.5 GHz
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti, 2 GB or AMD Radeon R7 360, 2 GB
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i5-11600K, 3.9 GHz or AMD Ryzen 5 5600X, 3.7 GHz
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070, 8 GB or AMD Radeon RX 590, 8 GB
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan

İlginizi Çekebilir: GTA Vice City Remake Unreal Engine 5 videosu

 

Başa dön tuşu