Listeler

Sadece Usta Oyuncuların Oynayabileceği En Zor Oyunlar | 10 Oyun

Oyun oynarken kendinize güveniyorsanız ve her ne zorluk- mücadele olursa olsun hepsinin üstesinden gelebiliyorsanız işte bu sadece usta oyuncuların oynayabileceği En Zor Oyunlar sizlerle

 

10) KERBAL SPACE PROGRAM

Kerbal Space Program roket bilimini konu edinmiş gerçekten muhteşem bir oyundur. Amaç hedeflenen gezegene en hızlı ve en az kazasız biçimde gidebilmek. Oyunda fazlasıyla karışık gemi parçaları, fizik bağlantıları ve uzay gemisi yakıtı gibi tüm zorlayıcı görevler sizleri bekliyor. 

 

9) STEEL BATTALION

Steel Battalion’da pilot kabinliği yaptığınız, eğlence ve deneyimi oyunun sonuna kadar yaşadağınız farklı tarzda bir oyun. Joystick ile yönettiğiniz robot ile birden fazla kontrolü sağlayabilirsiniz. Ani manevralar, hızlı tepkiler ile oyun bambaşka bir seviyeye çıkıyor. Oyunun zorlayıcı kontrolleri sayesinde epey emek harcayacağınızı söylememiz gerekir.

 

8) DARK SOULS & BLOODBORNE

Savaş ve aksiyon oyunları oynamış birçok oyuncunun iddiasına göre de, Dark Soul pek de zor değilmiş. Şimdi bu iddialarını çürütelim.

Geliştiricilerin, oyundaki karakterlerin tepkilerini ne kadar detaylı ve muhteşem biçimde tasarlandığını görüyoruz. Dövüş anında baş karakter olarak ne şekilde ve nasıl saldıracağımızı çok iyi tahmin edebiliyorlar. Oyunun ilerleyişi epey vakit, emek ve sabır istiyor. 

 

7) NIOH

Uzun yıllardır geliştirilen ve ninja oyunu olan Nioh, uzatılmış hareketlere ve hızlı biçimde konum almana odaklanmış. Tıpkı bir satranç oyunu gibi. Güçlü bir motor kullanmalarının faydası da, hızlıca değişen duruş ve bakış açıları gibi mücadele sırasında size avantaj sağlayacak özellikleri var.

İki farklı Alfa ve Beta demoları ile her şeyi daha iyi bir şekilde geliştirmeyi başarmış. 

 

6) SUPER MEAT BOY

Super Meat Boy’un tüm bölümlerini ve ödüllerini açan oyuncu oranı Sony sistemi üzerinde %15 deniyor. Steam üzerinden de daha açan yok.Oyunun geneli gayet eğlenceli ve heyecanlı. Hatasız oynadığınız takdirde boss ları hızlı bir biçimde yenebilirsiniz.Yani bu oyun hakikaten zor! Sabırlı ve mücadele seven biriyseniz Super Meat Boy’u kaçırmamalısınız. 

 

5) ARMA III

Askeri ve 3D nişan alma oyunu olan Arma III, geliştirilmiş gerçekçi kamuflajlar, yeni eklenmiş silahlar, zorlaştırılmış savaş ortamı ve görevler ile birlikte Arma III sınırları gerçekten zorlamış. Gerçekçi bir savaş ortamın adahil olmak istiyorsanız Arma III’ü oynamadan geçmeyin. Hem zorlu mücadeleler yaşayıp hem de silahlı çatışmaların içine girebilirsiniz. 

4) CUPHEAD

Çizgi film grafiklerinin olması size kolay görüntüsü vermesin, çünkü Cuphead kesinlikle kolay bir oyun değil. Tıpkı Super Meat Boy gibi bir başka zorlayıcı ve başarı ile bitiren oyuncu sayısı az olan oyun kendisi. Oyunu tamamen bitiren oyuncu oranı ise Meat Boy gibi %15. Lunaparklar, okyanuslar ve daha farklı mekanlarda bu eğlenceli ama bir o kadar da epey zorlayıcı oyun, zoru seven oyuncular için birebir.

 

3) DOTA II

Çevrim içi oynama özelliğine sahip eğlenceli ve güzel grafiklere sahip savaş arenası oyunudur. Giydirmeler ve geliştirmelerin olduğu, güzel kombinlerin yapıldığı ve eğer önceden satın aldığınız eşyanızı beğenmiyorsanız diğer arkadaşlarınız ile takaslayabildiğiniz güzel bir dünya sunuyor. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Orijinalinden Daha İyi Olan Devam Oyunları 2022

2) RAINBOW SIX: SIEGE

Piyasada en elle tutulur birinci şahıs oyunlarından biri olan Rainbow Six, Call of Duty ve Battlefield tarzında olan bir aksiyon- macera oyunu. Oyunda çeşitli metodlar, haritalar ve teçhizatlanmalar var. Başlarda nişan alma ve ateş etme sizi zorlasa da oynamaya devam ettikçe bu zorluğa alışacaksınız.

1) CALL OF DUTY MULTIPLAYER

Ve geldik birinci sıraya. Call of Duty… Oyun sektörünü domine edebilen oyunlar arasında olan Call of Duty’in çoklu oyuncu versiyonları da oldukça mücadele, eğlence ve zorluk içeriyor. Oyun esnasında fazlasıyla dikkatli ve etrafı kolaçan etmeniz gerekir. Çünkü her an yanınızda bir düşman belirebilir veya beklenmedik bombalar patlayabilir. Çeşitli stratejiler ile düşmanlarınızı rahatlıkla alt edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu