Haberler

Unreal Engine 5 GTA Vice City Remake İle Bombayı Patlattı!

GTA Vice City Remake Unreal Engine 5 videosu 3 gün önce yayınlandı.

GTA Vice City Remake Unreal Engine 5 videosu 3 gün önce yayınlandı. Teknik demo adı altında yayınlanan videoda oyunun başarılı grafik ve havasının tekrar yakalandığını görüyoruz. Daha önce Unreal Engine 5 grafik motoru firma ve oyuncu kitlesine de güzel ve bir o kadar da başarılı işlere imza attığına şahit olmuştuk. Bunlara Matrix şehri için yapılan çeşitli modlar, Cyberpunk 2077’nin teknik demosu gibi videoları da dahil edebiliriz. Son olarak da GTA Vice City Remake Unreal Engine 5’i ekleyebiliriz. 

TeaserPlay adlı YouTube kanalında yayınlanan videoda da gördüğümüz gibi efsane Vice City havasını hiç kaybetmediklerini görmüş oluyoruz. 

İlginizi Çekebilir: Oyuncular İçin Samsung Monitör Modelleri

Hayran Yapımı Gta Vice City Remake Videosu 

Gece vakti binalardaki rengarenk ve parlak ışıklar, gündüz de güneşin göz yakacak kadar keskin ışınları, efsanevi karakterlerden olan Tommy Vercetti’nin ikonik haline gelmiş Hawaii gömleği dahil birçok muhteşem işlenmeler ve nostaljikler söz konusu. Videoda bu görünüş dışında sık sık bildiğimiz ve unutmamızın imkansız olduğu o nostaljik mekanlar da gözler önünde.

Videonun açıklamasında ise birkaç ifadeler yazılmış. Bu ifade “Render için Lumen kullandım. Bu videoyu yapmadaki amacım ise, Unreal Engine 5’in sandbox oyunları yapmak için ne kadar güçlü olduğunu göstermek idi. Bunun dışında GTA Vice City’nin remaster versiyonunun da nasıl görünmesi gerektiğini de göstermek istedim.” Şeklindeydi.

Peki Siz GTA Vice City Remake videosunu beğendiniz mi? Yorumlarda düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Indie Ne Demek? En İyi Indie Oyunlar Listesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu