Haberler

Uncharted: Legacy of Thieves Artık PC’de!

Uncharted: Legacy of Thieves serisi, Ocak ayında PS5 için piyasaya sürülmesinin peşinden bu yana ilk defa bilgisayarlarda da oynanabilir hale geliyor olacak.

Uncharted: Legacy of Thieves serisi, Ocak ayında PS5 için piyasaya sürülmesinin peşinden bu yana ilk defa bilgisayarlarda da oynanabilir hale geliyor olacak.

Sony ve Naughty Dog, Uncharted 4: A Thief’s End ve Uncharted: The Lost Legacy paketinin 19 Ekim’de bilgisayarlara geleceğini duyurdu. Uncharted: Legacy of Thieves koleksiyonu, Ocak ayında PS5 için piyasaya sürülmesinin arkasından bu sefer ilk kez bilgisayarlarda da oynanabilir olacak.

Uncharted: Legacy of Thieves İlk Kez Bilgisayarlarda Sunuluyor

İlk defa bilgisayarlarda oynanabilecek olan oyun serisi; ultra geniş monitör monitör desteği, doku ve model kalitesi, çeşitli gölgeler, yansımalar ve çoklu ortam geliştirmeleri dahil olmak üzere bir takım grafik ayarlama seçeneği ile bilgisayarlara müsait hâle getirilmiş bir aşamada.

Oyunun kullanıcı arayüzü de bilgisayar kullanımında daha iyi uygun halde ayarlanarak, kullanıcı deneyiminin en üst düzeyde olmasını amaç edinmiş. Aynı biçimde oyun içinde bulunan kontroller kullanıcı tarafınca kendisine müsait bir şekilde kişiselleştirilebilecek.

Yeni oyunu PS4’ün DualShock 4 kontrolü ile kablosuz olarak da oynamak olası hale gelecek. Aynı zamanda PS5 DualSense kontrolü ile oynandığında ise daha geliştirilmiş dokunsal geri bildirimler sizleri bekliyor olacak. Böylece kullanıcılar Uncharted: Legacy of Thieves deneyimini daha üst düzey ve etkide yaşayabilecek.

Uncharted: Legacy of Thieves
Uncharted: Legacy of Thieves

Uncharted: Legacy of Thieves, bilgisayarlara gelen ilk Naught Dog oyunu olarak öne çıkmayı başarıyor. Naughty Dog’un son emek harcaması olan The Last of Us Part I (Remake) oyunun da bilgisayarlara gelmesi düşünülüyor. Bu oyun için ise henüz net bir zaman belirlenmiş değil.

Diğer yandan, son zamanlarda Sony imzalı Horizon Zero Dawn ve God of War benzer biçimde yüksek profilli oyunlar bilgisayarlarda da oynanabilir hale dönüşmüş durumda. Sony, yeni oyunlarını PlayStation’un dışına çıkararak bilgisayar oyuncularını da kendisine çekmek istiyor şeklinde adımlar atıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Korku Severler Buraya: Pacific Drive 2023’de Çıkıyor!

Eğer Uncharted: Legacy of Thieves serisini oynamak isterseniz şu anda Steam ve Epic Games Store üzerinden 329 TL ile ön sipariş verme şansına sahipsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu