Haberler

Ücretsiz Valorant Prime Oyun Ödülleri Nasıl Talep Edilir

Ücretsiz Valorant Prime Oyun Ödülleri Nasıl Talep Edilir? Sorusunun cevabını adım adım yazımızda sizler açıkladık. Googly Moogly Spray, Valorant için bir Amazon Prime Oyun ödülü olarak artık mevcut ve ücretsiz ödülü talep edebilmenize imkan sağlıyor.

Bölüm 4’ün son Perdesi, birkaç gün önce Valorant’ta yayına girdi ve dünyanın dört bir yanındaki hayranlarını oldukça fazla heyecanlandırdı. En son güncelleme Valorant’ın on dokuzuncu ajanını oyuna getirdi. Fade’in nasıl oynanacağını ve yeteneklerini buradan ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte, Valorant için en son Prime Gaming ödülünü talep etmek istiyorsanız – Googly Moogly Sprey, yapmanız gereken her şey bu yazımızda.

Valorant’ta Googly Moogly Spray almak için tek yapmanız gereken Riot Games hesabınızı Twitch hesabınıza bağlamak. Yine de aktif bir Amazon Prime aboneliğiniz olduğundan ve bunun Twitch hesabınıza bağlı olduğundan emin olmanızda fayda var.

Ücretsiz Valorant Prime Oyun Ödülleri Nasıl Talep Edilir

Ücretsiz Valorant Prime Oyun Ödülleri Nasıl Talep Edilir

Hesaplarınız bağlıyken, her ayın sonuna doğru ücretsiz Valorant ödüllerini talep edebilirsiniz. Mayıs 2022 için Googly Moogly – Prime Gaming Valorant ödülünü nasıl alacağınız aşağıda:

  • Prime Gaming hesabınızı açın.
  • Valorant: Googly Moogly Spray’de “Şimdi Talep Et” düğmesine tıklayın.
  • Valorant’ı başlatın ve ödülünüz için Koleksiyonlar sekmesine  bakın.

Prime Gaming, benzersiz silah görünümlerinden Oyuncu Kartlarına ve Silah Arkadaşları’na kadar aylık ödülleri size ücretsiz bir şekilde sunar. Bu sebeple, bazı ücretsiz Valorant Prime Gaming ödülleri için hesabınızı bağladığınızdan emin olun.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli. Valorant hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz Valorant’ın resmi internet sitesini ziyaret edebilir, oyunu indirerek maceraya ortak olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu