Haberler

Ubisoft Rainbow Six Mobile’ı Duyurdu

Ubisoft Rainbow Six Mobile‘ı Duyurdu haberi oyun dünyasında büyük bir ses getirdi. Geçtiğimiz yıllarda, Rainbow Six Siege, Valorant ve Counter Strike Global Offensive gibi oldukça popüler olan  oyunlar sayesinde taktik nişancılık cephesinde iddialı adımlar atılıyor.

Bahse konu serilerden birinin mobil cihazlara geçiş yapmasını sabırsızlıkla bekleyen oyunculara güzel bir haberimiz var. Ubisoft, Rainbow Six Mobile‘ın üzerinde çalışıldığını, eksiksiz Rainbow Six Siege deneyimini oyunculara sunmak için  iOS ve Android cihazlara getirmeyi hedeflediğini duyurdu.

Rainbow Six Siege 2015 yılında hayatımıza girdi PC ve konsollar için piyasaya sürülen bu oyun popülerliğini her yıl korumayı başardı. Rainbow Six Siege, yedi yıl sonra bile düzenli olarak yeni içerik ve sık güncellemeler alarak güncel kalmayı başarabiliyor. Ubisoft, Rainbow Six‘i Rainbow Six Extraction ve şimdi Rainbow Six Mobile gibi yan oyunlar ile genişleterek oyuncu kitlesini arttırmayı hedefliyor.

Ubisoft Rainbow Six Mobile'ı Duyurdu

Bugün yapılan duyuruda, oyun için tam bir fragman ve oyunun geliştiricilerinden blog yazısı aracılığıyla birkaç kelime içeren bir video yayınlandı. Fragmanda Sledge, Hibana ve Thermite dahil olmak üzere birçok Rainbow Six Siege karakteri olduğunu sizler de göreceksiniz.

Geliştiriciler, Rainbow Six Mobile‘ın özünde, mobil platformları desteklemek için yeniden inşa edilmesi dışında, oyuncuların severek büyüdüğü rekabetçi FPS çizgisini bozmadan ortaya çıkarıldığını söylüyor. Oyunun resmi bir çıkış tarihi ne yazık ki yok; ancak oyuncular Ubisoft‘un web sitesinde kapalı alfa testine kaydolabilirler.

Ubisoft Rainbow Six Mobile’ı Duyurdu

Ubisoft‘un Rainbow Six Mobile‘ı, mobil oyun dünyasında giderek artan popüler oyunların arasında ilk sıraya yükselmeyi hedefliyor. Activision, popüler Call of Duty: Mobile‘ı tamamlayan bir Call of Duty: Warzone mobil oyununu duyurduğunu görmüşsünüzdür. PUBG ve Fortnite, mobil cihazlarda büyük başarılara imza atarken, Apex Legends‘ın mobil bağlantı oyunu da yapım aşamasında olduğunu pastadan bir pay sahibi olmayıda istediğini söyleyebiliriz.

Rainbow Six‘ı deneyimlemek ve oyun hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz buraya tıklayarak indirme sayfasına ulaşabilirsiniz.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Başa dön tuşu