Haberler

Ubisoft 4 Yeni Oyun Üzerinde Çalışıyor İddiası

Oyun dünyasının gizemli kutusu haline gelmiş olan Tom Henderson, Fransa merkezli oyun devi Ubisoft'un henüz açıklanmamış dört yeni oyun üzerinde çalıştığını iddia etti.

Ubisoft 4 Yeni Oyun Üzerinde Çalışıyor İddiası ortalığı bir hayli hareketlendirmiş durumda. Büyük oyun firmaları kullanıcılarını mutlu etmek ve daha iyi bir oyun deneyimi sunmak için yeni oyunlar piyasaya sürerek birbirleriyle rekabet içerisine giriyor. Assassin’s Creed, Watch Dogs, Far Cry, Rainbow Six Siege ve birçok oyunun arkasında olan Ubisoft bu şirketler arasında yer ilk sıralara oynamaya başladı.

Geçtiğimiz günlerde Fransız merkezli oyun devinin yeni bulut sistemini tanıtmıştı. Geliştiricilerin ‘sonsuz sanal dünyalar’ yaratmalarına imkan tanıyan Scalar adını verdikleri bu teknolojinin oyun sektöründe büyük ses getireceğini, yeni bir döneme atılan ilk adım olduğunu açıkladı. Şimdi ise Ubisoft hakkında yeni bir iddia oyun dünyasının gündemine düştü ve dev şirketin yeni oyunlar üzerinde çalıştığı sızdırıldı.

Ubisoft 4 Yeni Oyun Üzerinde Çalışıyor İddiası

Şu an için açıklanmayan bu yeni dört oyun üzerinde çalışmaların sürdüğü belirtildi. Henderson, bu dört oyunun hem mevcut seri hem de yeni oyunlardan oluşacağını yaptığı açıklamalarına ekledi.

Oyunlar hakkında çok fazla detayın olmadığını söyleyelim ek olarak Henderson, geçtiğimiz haftalarda yaptığı bir  paylaşımında Ubisoft‘un yakın bir zamanda 20’ye yakın oyunu oyun severlere tanıtacağını belirtmişti.

Oldukça iyi ve popüler oyun serilerine sahip olan Ubisoft‘un yeni ve özgün oyunlar ile oyuncuların kalplerinde yer etmekten vazgeçmediğini gösterdiği açıkça belli oluyor. Şimdilik bu yeni oyunlarla ilgili elimizde herhangi bir detay olmasa da oyun severlerin bu yeni oyunları sabırsızlıkla beklediğini biliyoruz.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Başa dön tuşu