Haberler

The Witcher 4 İle Yeni Bir Hikaye!

The Witcher 4 yeni bir destanın başlangıç oyunu haline getirilecek. CDPR'nin açıklamasına nazaran ise, ilk destan Witcher 3 ile tamamlanmış durumda.

The Witcher 4 yeni bir destanın başlangıç oyunu haline getirilecek. CDPR’nin açıklamasına nazaran ise, ilk destan Witcher 3 ile tamamlanmış durumda.

The Witcher 4 İle Yeni Bir Hikaye!

2015 yılında çıkış yapan Ther Witcher 3, serinin başından sonuna kadar değişmesine ve geliştiricisi CD Project Red’in daha büyük işler yapmasına imkan sağlamış oldu. CD Projekt CEO’su Adam Kiciński ise yeni Witcher oyununun “fazlaca oyunlu bir serinin başlangıcı” olacağını belirtti.

The Witcher

The Witcher 4 Bambaşka Bir Destan Olacak

Geçtiğimiz gün CD Project Red yatırımcılarıyla temasa geçen CEO Adam Kiciński, Witcher hakkında önemli açıklamalarda bulunup, yeni bilgiler paylaştı. CD Projekt’in birden fazla yeni Witcher oyunu tasarlanıp planladığını belirten idareci, hikayenin Witcher 3 ile devam etmeyeceği mesajını da vermiş oldu.

CDPR CEO’su Adam Kiciński yatırımcılara yönelik bulunduğu açıklamada, “Yeni bir destan olacağını öncesinde tüm herkese duyurmuştuk. Şimdi bu destanın ilk oyununu üretme aşamasındayız. Ama dimağımızda birden fazla (oyun) var. İlk destan üç oyundu, bundan dolayı şimdi birden fazla oyun düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

The Witcher

The Witcher serisinin ilk destanını üç oyun ile beraber tamamlandığını dile getiren yönetici, yeni bir hikayeye giriş yapacaklarını belirtti. Bundan dolayı da yeni oyunun The Witcher 4 olarak adlandırılmama ihtimali de mevcut.

Yeni destanın ilk oyununu tasarlayıp geliştirmeye başladıklarını söyledi. CEO açıklamasında, “İkinci Witcher destanının ilk oyununun ön prodüksiyonu aşamasına adım adım geliyoruz” dedi. Bu, yeni Witcher’ın en azından birkaç yıl daha görmeyeceğimiz demek oluyor.

İlginizi Çekebilir: Yeni Captain America ve Black Panther Oyunu!

The Witcher 4 hakkındaki bildiğimiz tek ayrıntılar ise Unreal Engine 5 ile geliştiriliyor olması. Yeni destanın mevzusu gayri muayyen olsa bile, bir nevi Witcher okulu olan School of the Lynx’ten bahsetmesi bir ihtimal şeklinde duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu