Haberler

The Walking Dead Mobil Oyunu Duyuruldu!

Telltale Games ‘in geliştiricisi olduğu ve yayıncılığını Skybound Games’ in üstlendiği The Walking Dead Mobil cihazları için yakın zamanda geleceğini duyurmuştur.

Com2uS Holdings ve Skybound Entertainment, yakında Android ve iOS cihazlarında yayınlanacak olan yeni bir mobil oyunu The Walking Dead All Stars‘ ı duyurdu.

The Walking Dead Nedir?

Oyun, The Walking Dead evreninde geçecektir ve oyuncular sürekli olarak hayatta kalmak için savaşmak zorunda olacaklardır. Oyuncular hikayenin, New York ve Buffalo’ nun kıyamet sonrasında geçen bir versiyonuna tanık olacaklar. Oyunun hikayesi ve oyun içerisindeki mekanlar sayesinde oyuncular, çizgi romanı keşfedebilmenin imkanını bulacaklar. Tüm bunlara ek olarak ise, oyunu indiren kişiler; Rick, Glenn, Michonne ve daha fazlası gibi ikonik karakterler ile birlikte çalışma imkanına ulaşacaklar.

The Walking Dead Mobil, PvP Moduna Sahip Olacak

Oyundaki her bir karakterin kendine özgü çizgi roman tarzı illüstrasyonları yer alacaktır. TWD All Stars, oyuncuların deneyimini çeşitlendirebilsin diye çeşitli modlar ve oyun içi etkinlikler aracılığıyla oynanışı canlı kılmaya devam edecektir. İdeal üslerini inşa edebilmek için kaynak toplamaya çalışacak,  zombilerin yoğun bir şekilde bulunduğu istila ettiği alanları keşfetmek zorunda kalıp buralarda yaşam mücadelesi vereceksiniz. Ayrıca oyuncuların belirli zamanlarda olayların nasıl ilerleyeceğine karar vermesi için, oyunda RPG ögeleri bulunacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: The Last of Us Remake Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Şey

The Walking Dead Mobil
The Walking Dead Mobil

Ek olarak oyun, gelecekteki görevlerde yardımcı olabilmesi ve size yoldaş olabilecek insanları ekibe katmanıza izin verecektir. The Walking Dead: All Stars, oyuncuların birbirleriyle rahatlıkla yüzleşebilme imkanına erişecekleri bir PvP moduna da sahip olacaktır. PvP moduna katılmış ve başarıyı sağlamış olan oyuncular, yaşamlarını güçlendirmeye yardımcı olacak ögelerle ödüllendirilecektirler.

Başa dön tuşu