Sistem Gereksinimleri

The Quarry PC Sistem Gereksinimleri 2022

The Quarry PC Sistem Gereksinimleri 2022 rehberi ile The Quarry oyununu bilgisayarınızın gereksinimleri karşılayıp karşılayamadığını görmenizde sizlere yardımcı olacağız. The Quarry Mart ayında yayına girmişti ve o zamandan beri birçok oyuncu, Before Dawn, The Dark Pictures Anthology ve diğer birçok oyundan sorumlu bir oyun stüdyosu olan Supermassive Games tarafından yapılan oyunla oldukça fazla ilgilendi ve oynadı. Bu geliştiriciler, korku oyunu türünde olağanüstü oyunlar sunmayı başardılar ve mevcut oyun pazarında bir izleyici kitlesi toplayan interaktif drama türündeki en iyi geliştiricilerden biri haline geldiler.

The Quarry

Before Dawn ve The Dark Pictures Anthology gibi oyunlar piyasaya çıktıklarında büyük ses ve beğeni topladılar. Metacritic gibi sitelerde yüksek puanlar almayı başardılar. The Quarry 10 Haziran’da çıkacak ve bu tür korku oyun hayranları bu yeni oyun için fazlasıyla heyecanlı. Şu anda oyunun fragmanı 4 milyondan fazla izlenmeye ve 31 bine yakın beğeniye ulaşmış durumda.

The Quarry PC Sistem Gereksinimleri 2022

The Quarry PC Sistem Gereksinimleri 2022

The Quarry’yi oynamak için 10 Haziran’ı bekleyenlerdenseniz, doğru kuruluma ve sistem gereksinimlerine sahip olsanız iyi olur. Tüm PC oyuncuları için geliştiriciler gereksinimleri herkese açık hale getirerek oyunculara büyük bir iyilik yapmış durumda, bu nedenle bu interaktif dramayı olması gerektiği gibi en güzel şekilde deneyimlemek için kaç GBS ram veya hangi grafik kartına sahip olmanız gerektiğini tahmin etmenize gerek kalmayacak.

PC Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit.
  • İşlemci: AMD FX-8350 \ Intel i5-3570.
  • Bellek: 8 GB RAM.
  • Grafikler: Nvidia GTX 780 / Radeon RX 470.
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan.

Çoğu PC oyuncusu bu oyunu düşük ila orta ayarlarda oynayabilir. Günümüzde çoğu bilgisayar sahibinin 8 GB RAM’e veya hatta iki katına sahip olduğunu ve grafik kartlarına gelince, burada bahsedilenlerin nispeten eski olduğunu söyleyebiliriz, bu sebeple 2017 ve sonrası herhangi bir grafik kartı bu oyunu çalıştırmak için yeterlidir.

PC Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit.
  • İşlemci: AMD Ryzen 7-3800XT \ Intel i9-10900K.
  • Bellek: 16 GB RAM.
  • Grafikler: Nvidia RTX 2060 / Radeon RX 5700.
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan.

Bu özellikler biraz pahalıya kaçabilir, ancak böyle bir oyunu tüm güzelliğiyle deneyimlemek için bu özellikler biçilmiş kaftan.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

En yeni haberler ve her gün hediye oyunlar kazanmak için bizi Gamer Community İnstagram hesabından takip edebilir ve oyunculara özel etkinliklerimiz için Discord topluluğumuza katılabilirsiniz.

Başa dön tuşu