Haberler

The International 11 Dota 2 Battle Pass 2022 Hakkında Her Şey

Merakla beklenen The International 11 Dota 2 Battle Pass 2022 Hakkında Her Şey bu içerikte sizlerle olacak. TI11 için Battle Pass’in 2022’de ne zaman çıkacağını merak ediyorsanız, Dota 2’ye gelen en son Arcanas dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere en son bilgileri sizler için derledik. Mayıs ayı Dota 2’deki o yılın TI (The International) için yepyeni bir Battle Pass anlamına geliyor. Fakat, yıllık Battle Pass’ın olağan döngüsü, 2020’de TI10 iptal edildiğinde yoldan tamamen çıkmıştı.

Valve, TI için tekil bir Savaş Bileti yerine 2021’de iki ayrı geçiş yayınlamaya karar vermişti ve 2020’deki geçişin TI10 için resmi geçiş olduğu onayladığını duymuştuk. Yine de yıllık Battle Pass, TI11 için 2022’de geri döneceği kesinleşti.

The International 11 Dota 2 Battle Pass 2022 Hakkında Her Şey

The International 11 Dota 2 Battle Pass 2022 Hakkında Her Şey

Dota 2 TI11 Battle Pass 2022: Çıkış Tarihi

Dota 2 TI Savaş Bileti çoğunlukla Mayıs ayında çıkmış olsa da Valve şimdi geçişin bu yıl daha sonraki bir tarihte, 1 Eylül 2022’de yayınlanacağını konusunda onay verdi. Valve tarafından açıklandığı gibi, bu yılki Battle Pass, The International sona erdikten sonra bile heyecanı canlı tutmak amacıyla piyasaya sürülecek.

Yıllar içinde Battle Pass’ın piyasaya sürülmesi, oyuna geri dönen oyuncuların yeniden canlanmasını sağlıyor. Bu amaçla, elden geçirilmiş zaman çizelgesi, geri dönen oyuncuları daha uzun süre Dota 2’ye bağlı tutmayı amaçlıyor. Ayrıca Valve, 7.32 güncellemesinin TI11 için bölgesel elemeler 3 Eylül’de başlamadan önce yayınlanacağını onayladı.

Yeni Savaş Bileti’ne özel Arcanas

Topluluktan bir Faceless Void Arcana için tekrarlanan isteklerden sonra, son sızıntılar nihayet aynı şeyin TI11 Battle Pass’ın bir parçası olarak oyuna gelebileceğini öne sürdü. Daha fazla sızıntı, bir Skywrath Mage Arcana’nın da çalışmalarda olduğunu da öne sürdü.

Ancak Valve daha önce devam eden projelerini rafa kaldırmış ve hepsini değiştirmişti, bu sebeple böyle bir şeyin tekrar olması durumunda şaşıracağımız anlamına geliyor.

The International 11 Dota 2 Battle Pass 2022 Hakkında Her Şey

Dota 2 Battle Pass mini oyunu

Valve’den bu yılki Battle Pass’in normalden daha uzun sürebileceği göz önüne alındığında resmi bir onay olmamasına rağmen, bir yerine iki özel mini oyun alma olasılığı bulunuyor. Herkesin oynayabileceği ücretsiz ancak Battle Pass’ı satın alanlara özel ödülleri olan ilk Aghanim’s Labyrinth gibi benzer etkinlikler bile olabilecek.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Başa dön tuşu