Haberler

Steam’den İndirim Müjdesi! Sevilen Oyunlarda Büyük İndirim

Steam oyuncuları sevindirecek bir haber geldi. Son zamanlarda hareketli olan dolar kurundan dolayı birçok popüler oyunun fiyatına zam gelmişti. Steam’den indirim müjdesi geldi ve oyuncuları sevindirecek olan sevilen oyunlarda büyük indirimi başlattığını duyurdu! İşte bu sürpriz indirime dair detaylar…

Steam’den İndirim Müjdesi Geldi

Son zamanlarda Steam’de bulunan oyunlarının fiyatları oldukça artmıştı. Hareketli olan dolar kurunun yol açtığı bu artış Türk oyuncularında büyük ölçüde üzüntüye neden olmuştu. Steam oyun severlerin yüzünü güldürmek için bir indirim süreci başlattı ve yapılan zamlara inat birçok sevilen oyun kullanıcısına indirimli sunulmaya başladı.

Oyuncuların sevinçle karşıladığı bu indirim maalesef ki önümüzdeki günlerde sonlanacak. Sonlanmadan listemizde yer alan indirimli oyunlara bir göz atmanızı ve size en uygun olanları değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Steam'den İndirim Müjdesi
Steam’den İndirim Müjdesi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Red Dead Redemption 2 Fast Travel Nasıl Yapılır?

Gelin o oyun listesine beraberce bir göz atalım:

Steam’de indirime girmiş olan oyunlar listelenen şekildeki gibidir. Steam’den İndirim Müjdesini vermesinin yanı sıra oyuncuların uzun zamandır beklenti içinde olduğu oyunlardan biri olan Read Dead Redemption 2 ve Cyberpunk 2077 oyununun indirimlerine de nihayet bu sefer yer verdi. Bu sürpriz indirim sayesinde beklentiler de karşılanmış oldu.

Başa dön tuşu