Haberler

Steam Çok Satanlar Listesi Açıklandı!

Steam Çok Satanlar Listesi bugün itibariyle açıklanmış durumda.  Nintendo Switch rakibi Steam Deck zirvedeki yerini korurken, onu sırası ile Destiny 2 ve Total War: Warhammer III izledi.

Steam Çok Satanlar Listesi bugün itibariyle açıklanmış durumda.  Nintendo Switch rakibi Steam Deck zirvedeki yerini korurken, onu sırası ile Destiny 2 ve Total War: Warhammer III izledi.

Steam Çok Satanlar Listesi Açıklandı!

SteamDB tarafından hazırlanan bu tablo, haftalık gelirlere göre hazırlanıyor. Buna göre 22 – 28 Ağustos tarihleri arasında mağazada en fazla gelir elde eden ürün, üste üste 13’üncü defa Steam Deck oluyor. Zirveye adeta demir atan el konsolu, satış sayısını gün geçtikçe artırmaya ve rakibi olan Nintendo Switch’e sağlam bir alternatif olma istikrarını devam ettiriyor.

Steam Çok Satanlar Listesi

İkinci sırada, bu senenin başlarında PlayStation tarafınca satın alınan Bungie’nin geliştirdiği Destiny 2: Lightfall + Annual Pass var. Oyunun yeni geliştirmesi, 28 Şubat 2023 tarihinde piyasaya sunulacak. Onu sırasıyla Total War: Warhammer III ve 12 Ağustos’ta PC sürümü gösterilen Marvel’s Spider-Man Remastered takip ediyor. Bir önceki hafta üçüncü basamakta yer edinen Cult of the Lamb, bu seferki sıralamada beşinci sırada bulunuyor.

 

Steam’de Çok Satanlar Belli Oldu

Steam Çok Satanlar Listesi altıncı sırada ise, Warhammer III’ün Champions of Chaos DLC’si var. 30 Ağustos (yarın) oyunseverlerle buluşacak olan F1 Manager 2022 ve Sekiro: Shadow Die Twice – GOTY Edition sırayla yedi ve sekizinci sırada yer ediniyor. Steam Çok Satanlar Listesi son iki basamağında ise Avalanche Software tarafından geliştirilen açık dünya rol yapma oyunu Hogwarts Legacy ve 24 Entertainment imzalı Naraka: Bladepoint bulunuyor.

Steam Çok Satanlar Listesi

İlk olarak Harry Potter kitaplarında tanıştığımız dünyada geçen Hogwarts Legacy, aktörleri 1800’lü yıllara taşıyor. Tanınan ve birbirinden yeni birçok mekana sahip olan RPG, son derece kapsamlı bir karakter özelleştirmesini oyunculara sunuyor. Geçtiğimiz günlerde sistem gereksinimleri açıklanan oyun, 10 Şubat 2023 tarihinde piyasaya sunulacak.

Şimdi gelin Steam Çok Satanlar Listesine detaylıca bakalım.

İlginizi Çekebilir: Call of Duty Modern Warfare 2, Şimdiden Zamlandı!

Steam Çok Satanlar

  • Steam Deck
  • Destiny 2: Lightfall + Annual Pass
  • Total War: Warhammer III
  • Marvel’s Spider-Man Remastered
  • Cult of the Lamb
  • Total War: Warhammer III – Champions of Chaos
  • F1 Manager 2022
  • Sekiro: Shadow Die Twice – GOTY Edition
  • Hogwarts Legacy
  • Naraka: Bladepoint

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu