Haberler

Star Wars Jedi: Survivor’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Bu yazımızda Star Wars Jedi: Survivor’ın Çıkış Tarihi Açıklandı haberinin detaylarını siz oyunseverler ile buluşturacağız. Electronic Arts, kendini geliştirerek sürekli bir şekilde kaliteli Star Wars oyunlarıyla karşımıza çıkıyordu. Şirketin 2019 sonunda oyuncuların beğenisine sunduğu Star Wars Jedi: Fallen Order da son dönemlerin belki de en iyi Star Wars oyunlarından biriydi.

Geçtiğimiz dönemlerde EA, Star Wars Jedi: Fallen Order’ın devamı niteliğinde ki Star Wars Jedi: Survivor’ı duyurmuştu ve serinin hayranlarını heyecanlandırmıştı. Bugün oyunun çıkış tarihi yanlışlıkla açıklandığını söyleyebiliriz.

Star Wars Jedi: Survivor'ın Çıkış Tarihi Açıklandı

 

PlayStation’ın resmi sayfasında istek listesine eklenmek üzere listelenen oyunun altına bulunan çıkış tarihi Mart 2023 olarak görüldü. Sosyal medyaya düşen görüntülere göre sadece birkaç dakikalığına ortaya çıkan bu bilgi kısa sürede sistemden kaldırıldı.

Star Wars Jedi: Survivor’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Star Wars Jedi: Survivor, ilk oyundan 5 yıl sonra geçmesi planlanıyor. İlk oyunun sonundaki olaylardan sonra imparatorluktan kaçan ve galakside hayatta kalmayı başaran birkaç Jedi’dan biri olmanın sorumluluğu altında büyük bir savşa veren ana karakterimiz Carl, imparatorluğun bir adım önünde kalmaya çalışacak.

Star Wars Jedi: Survivor'ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Oyunun sızdırılan çıkış tarihi hakkında Respawn Entertainment ve EA tarafından herhangi bir onay veya yalanlama yapılmadı.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu