Rehber

Spider-Man Remastered Kostümleri Kilidi Nasıl Açılır?

Büyük bir çoğunluğun sevdiği Örümcek Adam kostümlerininin hepsini oyunda deneyimleyebilmeniz için yapmanız gerekenler bu yazıda!

Büyük bir çoğunluğun sevdiği Örümcek Adam kostümlerinin hepsini oyunda deneyimleyebilmeniz için yapmanız gerekenler bu yazıda!

Spider-Man Remastered Kostümleri Kilidi Nasıl Açılır?

Spider-Man Remastered, merakla beklenen oyun olmasıyla birlikte, 12 Ağustos tarihinde PC’ye çıktı. Oyunun PC sürümünün çıkmasının bir nedeni Sony’nin 2025 yılına kadar konsol oyunlarının minimum yarısını PC ve mobil cihazlarda yayınlamayı planladığını duyurmasıdır.

Oyun PC’ye çıktığı günden beri fazlaca popülerleşti. Oyunu bu denli popüler ve sevilir yapan şey ancak süper kahraman olan Spider-Man değil. Spider-Man Remastered, etkileyici ana hikayesinin yanında oyunculara birçok yan görev ve özelleştirilebilir içeriklere haiz bir açık dünya fırsatı sunuyor. Bu özelleştirilebilir içeriklerden bir tanesi de kahramanımızın giydirilmiş olduğu kostümler.

Klasik Kostüm (Hasar Görmüş)

Hikayede ilerleme kaydedince kostümün kilidini anında açabilirsiniz.

Spider-Man Remastered’da bu kostümü kazanmış olduğunuz zaman, Web Blossom adında özel bir yeteneğin de kilidi otomatik olarak açılır. Web Blossom ile Örümcek Adam havaya sıçrar ve etrafında dönerek her yeri ağ ile kaplar.

Spider-Man Remastered

Noir Kostümü

2 Backpack Tokens, 2 Base Tokens ile açılır.

2009’un Spider-Man Noir çizgi romanından esin alan bu takım fazlasıyla şık ve havalı görünüyor. Aynı zamanda size etken bir kostüm kabiliyeti de veriyor. Sound of Silence etkinleştirildiğinde, varlığınızın farkına varan düşmanlar ne yapacağını bilemeyecek.

Spider-Man Remastered Scarlet Spider costume

Scarlet Spider Kostümü

3 Crime Tokens, 2 Landmark Tokens ile açılır.

Bu hususi kostümün kökenleri biraz bilinenin dışında. Peter Parker’ın esrarengiz bir klonu olan Ben Reilly’nin bir noktada Manhattan’da, ünlü çizgi roman yayını The Clone Saga olayları sırasında Spider-Man ile beraber suçlularla savaştığı kostümü. Kostüm gücü Holo Decoy, Örümcek Adam bir dizi klon çıkarır ve bu klonlara saldıran düşmanlar anında sersemletir.

spider-man remastered scarlet Spider Armor MK II costume

Spider Armor MK II Kostümü

1 Base Token, 1 Landmark Token, 2 Research Tokens ile açılır.

Spider-Man Remastered’da bu siyah ve sarı kostüm, Spider-Man’i silahlardan korumaya yardımcı olmak için 2011 senesinde tasarlandı ve Bullet Proof gücünü etkinleştirdiğinizde tam olarak kurşun geçirmez bir biçime bürünüyorsunuz.

Secret War

Secret War Kostümü

2 Backpack Tokens, 1 Base Token, 2 Research Tokens ile açılır.

Bu kostüm 2004 Secret War çizgi romanından esin alıyor, hem de kostüm gücü oyundaki en etken olanlardan da biridir. Trigger the Arms Race, kısa bir mesafedeki her düşmanı sersemleten, kendinizi bir sürü kötü karakterden kurtarmayı başaran ve onları saldırıya aleni hale getiren bir EMP patlaması yayıyor.

Spider-Man Remastered

Stark Kostümü

3 Crime Tokens, 1 Base Token, 1 Research Token ile açılır.

Kostüm ilk defa 2016 Kaptan Amerika: İç Savaş filmimizde bulunmuş oldu ve o zamandan beri sonraki iki Marvel filmlerinde de gözüktü. Bu filmlerden biri de Örümcek Adam: Eve Dönüş ve Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı’ydı. Kostüm gücü, savaş esnasında düşmanların gardlarını düşürmelerini sağlayan ve mekanik bir arkadaş olan Spider-Bro’dur.

 

Spider-Man Remastered

 

Negative Kostümü

1 Base Token, 2 Landmark Tokens, 1 Research Token ile açılır.

Negative Suit, oyunun ana karakter fena adamı olan Bay Negative’i öykünmek etmek için tasarlanmıştır. Sıra dışı görünümünün yanında, kostümün gücü yıkıcı bir olumsuz enerji şok dalgası yaymasıdır.

Electrically Insulated

Electrically Insulated Kostümü

3 Crime Tokens, 1 Base Token, 1 Research Token ile açılır.

Bu hafifçe dolgulu takım 1997’de Spider-Man ve X-Men, Electro’yla savaşırken The Amazing Spider-Man’in 425 numaralı sayısında piyasaya çıkmıştır. Kostümün gücü Electric Punch, yumruklarınızı elektrikle şarj eder ve çarpma anında düşmanları ciddi boyutta sersemletmenizi sağlar.

Spider-Punk

Spider-Punk Kostümü

2 Backpack Tokens, 3 Crime Tokens, 2 Landmark Tokens ile açılır.

Spider-Punk’ın kostüm kuvvetiyle Rock Out ile düşmanlarınıza şiddetli bir ses dalgası yollayabilirsiniz. Spider-Punk öncelikle 2015’te çizgi romanlarda ortaya çıktı ve alternatif kainat versiyonu Hobie Brown’ın malum adıyla The Prowler’ın ikinci kişiliğinden biridir.

Wrestler

Wrestler Kostümü

2 Backpack Tokens, 2 Base Tokens, 2 Research Tokens ile açılır.

Düşmanları diğer düşmanların içerisine atmak, Spider-Man Remastered oynarken en büyük eğlence ve zevklerden biridir. Wrestler kostümü tarafından size verilen King of the Ring yeteneği, ağlara ihtiyaç duymadan kötü adamları yakalamanıza izin verir. Bu kostüm, Örümcek Adam’ın Ben Amca’nın öldürülmüş olduğu gece giymiş olduğu kıyafetin oyundaki versiyonu şeklinde görünüyor.

Fear Itself

Fear Itself Kostümü

2 Base Tokens, 6 Challenge Tokens, 3 Research Tokens ile açılır.

Kötü adamları sert bir biçimde yumruklamak ve bir dövüş esnasında oldukça fazla vakit kaybedici iş ile uğraşmak istemiyorsanız, Fear Itself kostümünün kabiliyeti olan Quad Damage tam da aradığınız kostümlerden biri!

Kostümün kendisi Spider-Man’in 2011’de gösterilen Marvel crossover Fear Itself’teki görünümüne dayanıyor. Kıyafette, Thor’un çekicini oluşturmak için kullanılan aynı büyülü metal olan Asgardian uru’dan yapılma Spider-Man bilezikleri de mevcut.

Stealth

Stealth Kostümü

2 Base Tokens, 4 Challenge Tokens, 3 Landmark Tokens ile açılır.

Bu siyah ve yeşil kostümün yeteneği etkinleştirildiğinde size uyarılmamış düşmanlara görünmez kılan bir güç vermektedir. Bu, 2010’daki çizgi roman çıkışından bu yana birçok oyunda görülen popüler bir kostümdür. Çizgi romanlarda Peter, Horizon Labs’da yarattığı yeni teknolojiyi kullanarak kostümü tasarlayıp geliştirdi.

Spider Armor Mk III

Spider Armor Mk III Kostümü

2 Base Tokens, 4 Challenge Tokens, 4 Crime Tokens ile açılır.

Bu kostüm önceki Spider Armor Mk modelinin kurşun geçirmezlik özelliğini bir adım daha ileri götürmeyi başarıyor. Keskin nişancı ateşi için işe yaramayacak olsa da Titanium Alloy Plates yeteneğini etkinleştirdiğinizde, gelen tüm öteki mermiler bu kıyafetten seker ve fena adamlara tekrar masraf.
Çizgi romanlarda Spider Armor Mk III, Peter tarafından Sinister Six ile savaşmak için son deva kostümü olarak geliştirilmiştir.

Spider-Man 2099 Black

Spider-Man 2099 Black Kostümü

2 Base Tokens, 4 Crime Tokens, 4 Research Tokens ile açılır.

Spider-Man 2099, zamanda ileri atlayan ve maskenin gerisinde Miguel O’Hara olan popüler bir 1992 çizgi roman dizisi idi. The Low Gravity yeteneğini etkinleştirdiğinizde havada daha uzun zaman kalma şansına sahip oluyorsunuz.

Iron Spider

Iron Spider Kostümü

3 Base Tokens, 3 Challenge Tokens, 4 Crime Tokens ile açılır.

Demir Örümcek Adam kostümü oyundaki en havalı kostümler grubuna dahil olmakta. Kostümün kabiliyeti tahmin edersiniz ki düşmanlara saldıran güçlü ve paslanmaz demir kollardır. Orijinal Demir Örümcek ekibi 2006’da piyasaya sürülmesine karşın, bu versiyon Avengers: Infinity War’da fazlasıyla popüler hale geldi.

Velocity

Velocity Kostümü

2 Backpack Tokens, 4 Challenge Tokens, 2 Landmark Tokens ile açılır.

Spider-Man Remastered kostüm seçeneğinin sonunda yer alan bu kostüm, oyunda daha hızlı olmanızı sağlıyor. Savaşta tehlikeden daha süratli kaçmanızı ve hızınıza bağlı olarak düşmanları normalden daha uzağa fırlatmanıza yardımcı olur. Kostüm, klasik Iron Man: Extremis hikayesindeki sanatıyla meşhur olan sanatçı Adi Granov tarafınca oyun için hususi olarak tasarlanıp geliştirildi.

Peki siz hangi Spider-Man Remastered kostümünü beğeniyorsunuz? Yorumlarda buluşalım.

Oyuncular İçin Samsung Monitör Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu