İncelemeler

Size Para Kazandıracak Steam Oyunları

Merhaba sevgili okuyucu, bu yazımızda sizlere steam üzerinden aldığınız oyunlardan nasıl kazanca geçeceğinizi anlatacağım.

Bazı mini oyunlar var. İndirimde aldığınızda düşürdüğünüz kartlar sayesinden oyunu bedavaya getirmenin yanı sıra kazanç sağlayıp, steam üzerinden başka bir oyunu belki bedava belki daha da ucuza almanıza fayda sağlayacak. Peki nasıl?
Öncelikle steam guard’ınızın aktif olduğunu varsayarak başlamamız gerek, çünkü kart düşürdüğünüzde bu kartları hemen satmanız gerek. Özellikle de şu aralar indirim dönemi yaklaşırken kart fiyatları daha yüksek. İndirim döneminde daha ucuza satıldığını için öncesinde kart satmanız daha avantajlı.

Lafı uzatmadan sizleri oyunlar ile baş başa bırakıyorum. (Şuan sadece 5 oyun, indirim dönemine bütün oyunların listesini yetiştirmeye çalışacağım.)

Size Para Kazandıracak Steam Oyunları, 5 Adet ;

1- Kelvin and the Infamous Machine 

Oyunumuz şuan indirimde 1,85 TL , kartları da şuan için 0,49  0,55 arası değişiyor. Bu oyundan 3 kart düşüyor. 1.50 TL’ye denk geliyor ve oyun size 0,35 TL’ye geliyor. Tabi şunu da unutmamak lazım, zor ama parlak kart düşürürseniz kartın tanesi 12,00-17,00 TL arasında değişiyor. Tek kartta bile fazlasını kazanabilirsiniz.

2- Rage Wars

Bu oyun için indirime girmesini beklemeyebilirsiniz. Çünkü 3,5 yıldır indirim almıyor ve kartların fiyatı ortalama 1,35-4,38 TL arası değişiyor. Bence gayet iyi 🙂

3- Pixel Puzzles 2: Space

Şuan 13 Haziran’a kadar %90 indirimde olan oyunumuzun fiyatı 1,05 TL . Genelde %70 indirim gördüğü için parası çıkartmakta zorlanıyordu ancak şuan için 0,37 – 0,48 TL bandında olan kartlarıyla oyun parası çıkartıp sizi az biraz kâra bile geçirebiliyor. Ayrıca 55 adette başarımı var. Profil süslemek için kullanılabilir güzel başarımlar var. Puzzle oyunundan kimseye de zarar gelmez zaten 🙂

4- Epic Quest of the 4 Crystals

13 Haziran’a kadar 1,05 TL olan bu JRPG oyunumuz bize kartları satarak  0,40 – 1,50 TL arası getiri sağlayabiliyor. Ancak 7 TL ile 150 TL arasında satılıyor. Şans bu kime çıkar belli olmaz 🙂

5- Escape Dead Island

Listemizdeki en akıcı oyun en sona gelsin madem. %90 indirim ile 2,40TL . 0,65 – 0,94 TL arası kartlara sahip. Parasını çıkartmanın yanı sıra güzel vakitte geçirebilirsiniz.

Şimdilik bu kadar. Şu an bir indirim dönemi olmadığı için fazla ve pek bilinir oyunlar sunamadım ancak oyunları bedavaya getirip biraz çerez parası çıkarabildik 🙂

İyi oyunlar, bol kazançlar 🙂

İlginizi Çekebilir: Steam Hesap Değeri Nasıl Öğrenilir?

 

Başa dön tuşu