Haberler

Sıra Tabanlı Cascade Agent Select Yakında Valorant’a Geliyor

Sıra Tabanlı Cascade Agent Select Yakında Valorant’a Geliyor! Valorant’ın Ajan seçimi ile oyuncu şikayetlerini hafifletmeyi amaçladığı yeni bir Cascade sistemi için çalışmalara başladığı öğrenildi. Riot Games tarafından 2020 yılında piyasaya sürülen karakter tabanlı birinci şahıs nişancı oyunu, çok yakında ikinci yaşına girecek. Her geçen gün seçim yapabileceğiniz büyüyen bir karakter listesi sunan oyun gittikçe popülerliğini arttırıyor. Valorant’ın mobil versiyonu şu anda Anakara Çin’de Beta testlerinin yapıldığını biliyoruz. Bu anlamda Valorant, şu anda mevcut olan içerikleri dengelemenin daha önemli hale geldiği bir noktaya gelmiş durumda.

Yeni Cascade sistemi, Ajan seçimini yeniden ayarlayarak Valorant’ta hedefleri daha da güçlendirmeyi amaçlayan bir girişim gibi görünüyor. ValorLeaks adlı tanınmış bir veri madenciliği, resmi olarak Valorant’ta uygulanmadan önce test edilmekte olan Cascade sisteminin bir ekran görüntüsünü Twitter’da yayınladı. Ekran görüntüsünde, oyuncuların sıradaki bir sonraki oyuncuya da fırsat verilmeden önce seçim yapmak için 10 saniyelik bir süreye sahip oldukları görülüyor. Bu yeni sistem, oyuncuların istedikleri karakteri seçmek için acele ettiği anlık kilitlenmeleri önlemek için tasarlandığı düşünülüyor.

Sıra Tabanlı Cascade Agent Select Yakında Valorant’a Geliyor

Sıra Tabanlı Cascade Agent Select Yakında Valorant'a Geliyor

Veri madencisi, Riot’un gönderdiği anketlerden daha fazla geri bildirim aldıktan sonra bu tür sistemlerin henüz kesin olarak belirlenmediğini ve hala ayarlanmaya açık olduğunu açıklamaya devam etti. Oyuncular ayrıca seçim sırası kendilerine gelmeden önce ikincil tercihlerini de belirtebilecekler. Bu sistemin Agent Select ile ilgili mevcut sorunları bütünüyle ele alıp almayacağını söylemek şuan için zor.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli. Valorant hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz Valorant’ın resmi internet sitesini ziyaret edebilir, oyunu indirerek maceraya ortak olabilirsiniz.

 

Başa dön tuşu