Rehber

Resident Evil Village: Beneviento’nun Hazinesi Nasıl Elde Edilir

Resident Evil Village’da Beneviento’nun Hazinesini nasıl alınır? Resident Evil Village, hikayede belirli bir hedefe ulaşınca size açıldığı yanılsamasını veriyor ve siz nereye isterseniz oraya gitmenize izin veriyor. Bunu yapmanın bir yöntemi, haritanızı açıp altın hazine sandıklarını işaretleyerek size oyundaki büyük hazinelerin ve en iyi eşyaların nerede olduğunu söylemektir. Bu Resident Evil Village rehberinde, Beneviento’nun Hazinesini nasıl kazanacağınızı açıklayacağız.

Resident Evil Village: Beneviento’nun Hazinesi Nasıl Elde Edilir?

Beneviento’nun Hazinesi

Resident Evil Village: Beneviento’nun Hazinesi Nasıl Elde Edilir 3

Beneviento Hazinesini içeren mezarlığı, gerçekten erişmeden önce iki defa geçeceksiniz. House Beneviento’daki bölümü bitirdikten ve The Village’a döndükten sonra, içeride bir düşman doğup kapıyı açtıktan sonra ufak bir şapel açılıyor. Bu Kilise’nin karşısındaki bulunan Mezarlık bölgesinde yer almaktadır. Oradaki iki düşmanı yenin ve sonra Şapelin içinden Kırık Levhayı alın.

Bahçenin içindeki mezarlığa geri dönün, fakat bu esnada çok güçlü bir düşmanın ortaya çıkacağı konusunda uyaralım sizi. Acele ederek Kırık Levhayı merkezdeki mezara yerleştirdikten sonra açılacaktır. Ödülünüz ise, birçok Lei’ye satılabilen Berengario’nun Kadehi olacak.

İlginizi Çekebilir: State of Play Etkinliğinde Gösterilen Oyunlar

Başa dön tuşu