Haberler

Rainbow Six Siege’in Yeni Operatörü Duyuruldu!

Rainbow Six Siege, yayınladığı yeni fragmanında; gelecek bir operatörü tanıtıyor. Operatör Grim hakkındaki çeşitli malumat veren fragman, yeni Brutal Swarm Operasyonu'nu anlatıyor.

Rainbow Six Siege, yayınladığı yeni fragmanında; gelecek bir operatörü tanıtıyor. Operatör Grim hakkındaki çeşitli malumat veren fragman, yeni Brutal Swarm Operasyonu’nu anlatıyor.

Rainbow Six Siege’in Yeni Operatörü Duyuruldu!

Rainbow Six Siege, 2015’te piyasaya sürülmesinden bu yana geliştirici Ubisoft’tan fazlaca yardım almaya devam etti. Çok sayıda güncelleme, oyunun oynanış sistemini değiştirdi.

Yakuza konulu görünümler şeklinde çok sayıda yenilik başarıya ulaşmış oldu ve yeni oynanabilir karakterlerin sayısına bakacak olursak; bu oyunun, Ubisoft’un bugüne kadarki en başarılı oyunlarından biri olduğuna şahit olduk. Şimdi ise oyunun yeni operatörünü yayınlayan yeni bir tanıtım videosu gösterildi. Şimdi gelin bu tanıtım videosunu izleyelim.

 

Rainbow Six Siege, Ubisoft‘un taktik nişancı türündeki bir oyunudur. Bu oyunda oyuncular; bomba yerleştirme ve bombayı nötr hale getirme, bir hedef noktası bulma veya çeşitli haritalarda bir rehineyi kurtarma gibi aksiyonlarla baş etmeye ve mücadeleden mücadeleye atılır.

Yapılan yedi yıllık güncelleme haricinde bu oyunu öbürlerinden ayıran en mühim faktör, savaşın gidişatını değişiklik yapmak için her benzersiz kabiliyetlere haiz oynanabilir operatörlerin bulunmasıdır. Yayınlanmış olan en son fragman, Singapur’dan gelen ve Grim adıyla anılan tehditkar operatörü bizlere gösteriyor.

 

Rainbow Six Siege Brutal Swarm Operasyonu‘nu Duyurdu

Rainbow Six Siege’in kısa tanıtım videosu resmi Twitter hesabında yayınlandı. Osa gibi çok yönlü ajanlara katılacak olan Grim, tehditkar kısa filminin anlatıcılığını üstüne alıyor. Fragman, 21 Ağustos’ta piyasaya sürülecek olan Brutal Swarm Operasyonu ile sonlanmış oluyor. Detaylı bilgiler açıklanmasa da video, oyuncuların Grim’den neler görebileceği mevzusunda hayranlara düşünmeleri için fazlasıyla ipucu vermiş oluyor.

İlginizi Çekebilir: %80 İndirimli Deathloop, DOOM Eternal, Fallout 76 Oyunları

Mechanical bees şüphesiz türüne göre eşsiz bir alet ve yeni operatörümüz de bu cihazı kullanıyor olacak. Videoya yorum icra eden bir hayran, benzer tarzda bir gadget kullanan Call of Duty: Blacks Ops 3 Uzmanı Nomad ile Grim’in benzerliklerini de anlattı. Brutal Swarm Operasyonu, oyunun 26. Güncelleme sezonu olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu