Haberler

Yeni Sezonunda Rainbow Six Siege’de Yeni Karakter ve Yeni Harita Aktif Hale Geliyor!

Rainbow Six Siege, oldukça bir büyük oyuncu kitlesine sahip bir FPS oyunu. Gerçekçi mekanikleri ve sürekli gelen güncellemeleriyle bunu hak ettiği söyleyebiliriz. Yeni sezonda da oyunda büyük yenilikler görüleceği çok açık. 7 Haziran’da başlayacak olan yeni sezonun adı “ Operation Vector Glare “ olacak. Uzun zamandır bahsi geçen yeni saldıran takım karakteri ve oyun haritası da bu yeni sezonla kullanılabilir bir hale gelecek. Şimdi gelin yeni karakter olan Sens’in özelliklerine kısaca bakalım.

Yeni Karakter : SENS

Sens’in en önemli özelliği ROU isimli projektör. ROU yani Türkçe okunuşuyla “ Yuvarlanan Yardımcı Program “, düz bir hatta ilerlerken yere küçük projektörleri bırakan ufak bir motorlu tekerlek. Bu projektörler üzerlerine güçlü bir ışık saçıyor. Böylelikle adeta ışıktan bir duvar örüyorlar. Savunan takım bu duvarın arkasını göremiyor fakat bu duvarın fiziksel bir engel oluşturmadığını belirtmekte fayda var. Işıktan bir duvar olduğu için mermi ve bomba gibi materyaller buradan geçebiliyor. Ancak, bu yönüne rağmen duvar oyuncular için oldukça farklı strateji imkanları sunacak gibi görünüyor. Oyuncular duvarın ardından tuzak kurabilir ve bombayı etkisiz hale getirebilirler. Sens’in bu projektör özelliğini 3 kez kullanabildiğini belirtmekte fayda var.

Takım Ölüm Oyunu Modunun Yeni Haritası : CLOSE QUARTES

Takım ölüm oyunu moduna yakışır şekilde ve bekleneni sunan yeni bir harita da oyuna eklenmiş durumda. Köşeler dar ve tuzak yerleştirecek alan bırakılmamış. Elbette her köşede yeni bir düşman bulunabilir. Bu haritanın ölüm maçını tam anlamıyla çılgın bir silah çatışmasına dönüştürdüğünü söylemekte fayda var.

Atış Poligonu

Yeni eklenen atış poligonu ile oyuncular diledikleri silahları deneyebilecek ve verilen hasarı görebilecek.

Ek Özellikler

Bunlar haricinde dost ateşi için uyarı sistemi, 3. yan silah seçeneği ve manzara değişiklerinin de yeni sezonda bizleri beklediğini söylemekte fayda var.

Rainbow Six Siege İndirimi

Son olarak Rainbow Six Seige almak isteyen okurlarımız için harika bir haberimiz var. Steam Fiyatı 89 Lira olan Rainbow Six Seige ve daha onlarca ubisoft oyununu yüzde 75 indirimle satın alabilirsiniz. Nasıl yapılacağını görmek için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Rainbow Six Siege Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions required)
  • İşlemci: Intel Core i3 560 @ 3.3 GHz or AMD Phenom II X4 945 @ 3.0 GHz
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD 5870 (DirectX-11 compliant with 1GB of VRAM)
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 61 GB kullanılabilir alan
Başa dön tuşu