Rehber

Pubg Mobile Hesap Satışı Yapılır Mı? 2022

Dünya çapında artık herkes tarafından bilinip oynanan ve oyuncu sayısının da milyarları bulan Pubg Mobile hesap satış yapılır mı sorusunun cevabını bulacağız.

Bahsettiğimiz gibi, Pubg Mobile, en çok oynanan mobil oyunlar listesinde üst sırada yer alıyor. Daha ilk çıktığı zaman büyük bir popülerlik ve başarı elde etmişti.

Pubg Mobile Hesap Satışı Yapılır Mı?

Hesap satışları konusuna gelirsek, internette bu hesap satışlarının birçok sitede yapıldığını görmüşsünüzdür. Fakat Pubg Mobile hesap satışı aslında yasak. Bunun birden çok nedeni var. İlk sebep oyun çok popüler ve büyük bir oyuncu kitlesi olduğu için içlerinde elbette hile yapan ve oyunu amacı dışında kullanmak isteyen kötü niyetli kişiler de var. Bu sebeple de Pubg’de hesap yasaklaması da son bulmayan bir problem. 

Yasaklamaların nedeni de hesap kullanım ihlalleri, üçüncü parti yazılım, dosya düzenleme, hile kullanımı, uygunsuz davranışlar, haksız kazanç elde etme gibi durumlar mevcut. 

Oyun geliştiricileri ise bu hilelere karşı sık sık yasaklama raporunu kamuoyu ile paylaşmakta.

Milyonları bulan yasaklama ile birçok hesap tamamen kalıcı olarak askıya alınıyor. Hilenin dışında da, hesap çalma, hesap satışı ve bunun sonucunda da hesapların askıya alınması durumu da var. Oyunlarda hesap satışı yasak, eğer satış olursa da bu satışı yapan kişi ve kişiler sorumludur. Yani Pubg Mobile bu sorumluluğu kendilerinde kabul etmiyor. 

Pubg mobile hesap satış

Pubg Mobile Hesap Satışı Sonrası Ne Tür Sorunlar Yaşanabilir?

Tüm bu risklere rağmen yine de hesabınızı satmak veya hesap satın almak istiyor olabilirsiniz. Bu yasak ihlali tespit edildiğinde hesabınız kalıcı olarak askıya alınır. Hesap tespiti çeşitle sebepler olabilir, örneğin hesaba giriş yapılan farklı cihazlar, hesapla bağlantı kurulan IP adreslerinin farklılığı, hesaba farklı konumlar üzerinden giriş yapmak gibi sebepleri sayabiliriz.

Tespit sonrası hesabı satın alan kişi daha riskli durumdadır. Yaşanacak maddi- manevi sorunlardan Pubg Mobile sorumlu değil. Hesap satışında satın aldığınız hesap satan kişi tarafından geri alınabilir veya hesapta hile kullanılmış ise yine kalıcı olarak askıya alınma durumu da yaşanabilir. Sonuç olarak, Pubg Mobile üzerinden hesap satış veya hesap satın alma yapmamanız en iyi seçenek olacaktır. Dikkatinizi Çekebilir: Twitch Klip İndirme Nasıl Yapılır?

Pubg mobile hesap satış
PUBG Mobile Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Pubg Mobile’a Facebook, Twitter veya Misafir olarak katılarak oyunu oynayabilirsiniz.

Önceden söyleyelim hesap silme işleminden sonra ilk 7 gün boyunca hesabınız aktif olup ve oynanabilir durumda kalır. Şimdi adım adım hesap silme işlemini öğrenelim:

  • Pubg Mobile’ı başlatın.
  • Alt kısımda yer alan “Ayarlar” a gidin.
  • Daha sonra “Destek” seçeneğine tıklayın.
  • Sağ üst kısımda olan “Sohbet” baloncuğuna tıklayıp canlı desteği başlatın.
  • Müşteri temsilcisi sizle iletişime geçecektir ve destek ekibine “Can you delete my account?” sorusunu sorun.
  • Her soruda farklı doğrulama soruları olacak, bunu da kendi hesap bilgilerinize göre cevaplamalısınız.

Bu işlemleri bitirdikten sonra 7 gün içerisinde hesabınız silinmiş olacak. Bir önemli nokta var, o da şu; 7 gün boyunca kesinlikle hesabınıza giriş yapmayın.

Bugün sizlerle Pubg Mobile hesap satışı yapılır mı ve Pubg Mobile hesabı nasıl silinir sorularının cevabını aktardık. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere. En İyi Ekran Kartı Sıralaması 2022

 

Başa dön tuşu