Haberler

PUBG BATTLEGROUNDS Güncelleme 18.1 Duyuruldu

KRAFTON, Inc.’in PUBG BATTLEGROUNDS efsanesi için en son güncellemesi PC sunucularında 8 Haziran’da ve konsollarda 16 Haziran’da yayınlanacağı zaman, oyuncular yeni dereceli sezona giriş yapabilecekler, Erangel ve Miramar’da daha çok iyileştirici öğe bulacaklar ve Takım Ölüm Oyunu Modunda (TÖO) orijinal Sanhok bölgesinin tadını çıkarabilirler.

PUBG BATTLEGROUNDS Güncelleme 18.1’in genel bir özetini aşağıda aktardık. Yeni içeriğe önceden denemek isteyen oyuncular bugün PC test sunucusuna giriş yapabilirler.

PUBG BATTLEGROUNDS Güncelleme 18.1 Detayları

  • Dereceli Sezon 18: Dereceli Sezon 17 son dönemine geliyor ve oyuncular, Sezon 17’deki en son ulaştıkları seviyelerine göre ödüllerini almayı unutmamalarında fayda var çünkü 18.1 güncellemesi, oyuncuların katılacağı yeni bir dereceli sezon getiriyor. Dereceli Sezon 18 başladığı zamanda, izlenen oturum sayısı sırayı sürdürmeye yetmemesinden dolayı Kuzey Amerika ve Avrupa bölgelerinde artık Squad – FPP konsol derecelerinde kullanılamayacak.
  • Eşyaların Belirme Dengesi: Erangel ve Miramar’daki normal savaşlarda iyileştirme eşyalarının zor bulunduğuna dair raporlar aldığımızdan dolayı, Erangel’deki normal maçlarda silah ve eklenti belirme oranlarının artması sebebiyle iyileştirme eşyalarının belirme oranlarının azaldığını takımımız fark etti. Ayrıca Miramar normal maçlarda iyileştirme öğesinin çıkış oranında bir düşüş görmedi ama daha fazla silah ve eklenti bulma olasılığının daha yüksek olmasından dolayı oyun dinamikleri sert bir şekilde değişti ve böylece iyileştirme öğelerine olan talep doğal olarak artmış vaziyette. Bu değişiklikleri kontrol etmek amacıyla, 18.1 güncellemesi yayınlandığında toplam öğe miktarı ve belirme oranları beraberinde artacaktır.
  • Orijinal Sanhok TÖO’ya Dönüyor: Orijinal Sanhok haritası, 18.1 güncellemesi için güncellenmiş harita seçme oranlarıyla beraber TÖO için geri dönüş yaptı. Harita seçme oranlarını ve konumlarını aşağıda aktarıyoruz:
  • Harita Seçme Oranları – Taego: %40, Sanhok: %20, Erangel: %16, Vikendi: %16, Miramar: %8
  • Haritalar – Taego: Saray / Arazi / Dağ / Tersane / Market, Sanhok: Paradise Resort / Tersane, Erangel: Stalber / Sosnovka, Vikendi: Peshkova / Podvosto, Miramar: Campomilitar

    PUBG: BATTLEGROUNDS GÜNCELLEME 18.1
    PUBG: BATTLEGROUNDS GÜNCELLEME 18.1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu