Haberler

 Pokemon GO, 6. Yaşını Sürprizlerle Kutlayacak!

Pokemon GO, Dünya çapında milyonlarca kullanıcıya ulaşan oyun olarak 6. Yılını özel etkinliklerle kutluyor.

Pokemon GO, Dünya çapında milyonlarca kullanıcıya ulaşan oyun olarak 6. Yılını özel etkinliklerle kutluyor. 6 Temmuz’da süregelen yıl dönümü etkinlikleri, katılımcılarına dünyanın dört bir yanında çok özel anlamış olur yaşatacak ve şaşırtıcı sürprizler sunuyor.

Mart 2022’den itibaren Türkçe dil desteğine sahip olan ve dünyaca ünlü mobil oyun özelliğini koruyan Pokemon GO’nun 6. Yaş etkinlikleri dünya genelinde gerçekleşmeye devam ediyor. 6 yıl önce, maceranın başladığı andan itibaren dünyanın en oldukça oynanan mobil oyunlarından kabul edilen oyun, gün be gün oyun içi yeni eklenti ve özel aktivasyonlarıyla gelişerek ilerlemeye devam ediyor ve oyunu ilk deneyimleyen Eğitmenler’e her gün farklı bir macera sunmayı başarıyor. Henüz oyunu deneyimlemeyen mobil oyun severleri ise, Pokemon GO, 6. Yaşına özel sürprizlerle maceraya devam ediyor!

Pokemon GO

POKEMON GO’NUN 6. YAŞINI KUTLUYORUZ! SÜRPRİZLER VE ÖZEL ETKİNLİKLER İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

Pokemon GO’nun 6. Yaşını kutladığımız bu dönemde, Türkiye’deki Eğitmenleri “Eski Arkadaşlar, Yeni Başlangıçlar” adlı Süreli Araştırma ile nostaljik anlar bekliyor. Hali hazırda oyunda olan küresel kutlamalar ile Pasta Kostümlü Pikachu’dan, Parti Şapkalı Charizard’a birçok özel içerik kutlamalar süresince Eğitmenler’in karşısına çıkıyor. Eski Arkadaşlar, Yeni Başlangıçlar Süreli Araştırması süresince ise, Türkiye’de ilk defa yerel odaklı bir oyun etkinliğine de tanıklık edeceğiz. Hem tecrübe Eğitmenler, hem de henüz  maceraya başlayan Eğitmenler için sunulacak oyun içi aktivasyonlar 14 Temmuz 2022 tarihinde 08.00 itibarıyla başlayacak ve 21 Temmuz 2022 20.00’ye kadar devam edecek. Eski Arkadaşlar, Yeni Başlangıçlar Süreli Araştırması boyunca aktif olacak ve bir defaya satın alınabilecek hususi bir paket de Eğitmenler’i oyun mağazasında bekliyor olacak.

İlginizi Çekebilir: Skyrim Multiplayer Modu Çıktı 

Yalnızca Türkiye’deki Eğitmenlerin katılabileceği bu faaliyet, sosyal medya hesapları üzerinden yapılacak çekilişlerle devam edecek. Detaylar için tek yapılması gereken sosyal medya yayınlarını izlemek!

Pokemon GO Türkiye Resmî Sosyal Medya Hesapları:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu