Haberler

PlayStation Plus Nisan Ayı Oyunları 2022

PlayStation Plus nisan ayı oyunları, PS Plus üyelerine özel ücretsiz oynanacak oyunlar PlayStation Blog  resmi sitesinden tarihleri ve oyunların detaylarıyla birlikte açıklandı. Bazı aylarda yaşandığı gibi Nisan ayı için de birçok yerde sızıntı haberleri çıkmıştı. Bununla birlikte oyuncuların, kimi aylarda çıkan oyunlar için yaşadığı hayal kırıklığı bu ay için de yaşanmaya başladığını düşünüyor. Bazı kimseler Nisan ayı oyunlarının da hayal kırıklığı yaşattığını söylemekte ve bazı eleştirilerde bulunuyorlar.

Biz de hep birlikte 5 Nisan Salı gününden itibaren oynanacak olan PlayStation Plus Nisan oyunlarının listesine bir göz atalım.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 2022 Yılının En İyi PlayStation 5 Oyunları

 

Hood: Outlaws & Legends

Açıklanan üç oyun arasından en dikkat çekeni Hood Outlaws & Legends olmuşa benziyor. PlayStation 4 ve PlayStation 5 için oynanabilmekte. Dikkat çekmesinin muhtemel sebebi de Co-op (cooperative- iş birlikli/eşli oyun) özelliğinin olması oyuna ayrı bir avantaj sağlıyor. 

Ortaçağın yarattığı o kasvetli ve şiddet dolu hikayeyi keşfetmeye başlayın. Acıması ve kontrolü olmayan devletle karşı karşıya kalan başkaldırıcılar ve asiler, birer efsane olarak anılmak için amansız bir savaş veriyor. En zenginler arasına girmek için çok oyunculu soygunlar düzenleyin, rakip çeteleri ve yapay zeka koruyucularını alt edin, ganimetleri bolca yağmalayıp yeni silahlarla ve farklı dış görünüşle karakterinize bir fark yaratın. 

Dörder oyuncularla oluşan iki takım, yapay zeka koruyucularının kol gezdiği orta çağ sokaklarında onları yenip, başarılı ve bol ganimetli soygunlar yapmak için birbirleriyle yarışıyor olacak. Her karakterin kendine özgü mistik yetenek ve becerilerle oyuna farklı bir hava katıyor. Bol heyecanın ve aksiyonun yaşandığı Hood: Outlaws & Legends’ta zamanın nasıl geçtiğini hiç anlamayacaksınız.


SpongeBob SquarePants: Battle For Bikini Bottom – Rehydrated

Birçok neslin çizgi filmini izleyerek büyüdüğü ve hâlâ izlenmeye devam eden bir yapım düşünün. İşte Sünger Bob anlattıklarımızın daha fazlası bir yapım.

SpongeBob SquarePants: Battle For Bikini Bottom  daha önceden var olan bir oyundu zaten. SpongeBob SquarePants Battle For Bikini Bottom – Rehydrated ise oyunun remastered ( yeniden düzenlenmiş) halidir. Evrenin her zaman kötü karakteri olan Plankton, planlarını yapmaya devam ediyor. SpongeBob, Patrick ve Sandy olarak oynayıp kötü Plankton’a karşı mücadeleler verebilirsiniz. Çok oyunculu mod ile birlikte güçlerinizi birleştirebilirsiniz. Çevrim içi ve çevrim dışı oynama şansıyla istediğiniz şekilde oyuna bağlanabilirsiniz. SpongeBob, Patrick ve Sandy olarak oynarken her birinin kendine özel sahip olduğu özel güçleri ve yetenekleri keşfedin, çeşitli karakterlerle buluşun ve özenle yapılmış grafiklerin yüksek kaliteli halinin keyfini çıkarın. 

Slay The Spire

Bilinen kart oyunlarının aksine oldukça basit ve eğlenceli bir oyun olan Slay The Spire, tek oyunculu bir kart oyunudur. Oynayanların övgüsünü hâlâ almakla birlikte, eğlenceli ve uzun saatler oynatabilmektedir. PlayStation Plus sayesinde bu ay Slay The Spire’ı ücretsiz şekilde oynayabileceksiniz. Karşınızdaki değişik ve ürkütücü yaratıkların yapacağı hamleleri tahmin edebiliyor, elinizde koz olarak kullanacağınız iksirler sayesinde de rakiplerinizi zayıf noktalarından alt edebiliyorsunuz.

https://youtu.be/tfeN5UwGrcs

Başa dön tuşu