PS/Xbox

PlayStation Plus ile Stray Nasıl Ücretsiz Oynanır?

Stray‘in çıkışından sonra akıllarda PlayStation Plus ile Stray Nasıl Ücretsiz Oynanır? sorusu geldi ve harika haber şu ki, PlayStation 4 veya 5’iniz varsa ücretsiz oynayabilirsiniz. Stray’i PlayStation Plus’ta nasıl ücretsiz oynayacağınız aşağıda detaylıca açıkladık.

PlayStation Plus İle Stray Nasıl Ücretsiz Oynanır?

PlayStation Plus üyesiyseniz ve PlayStation 4 veya 5’teyseniz Stray’i ilk gün ücretsiz oynayabilirsiniz. Birkaç ay önce Sony, yeni PlayStation Plus katman sistemini açıklamıştı. PlayStation Extra katmanı, oyuncuların geniş bir Ps4 ve PS5 oyun kitaplığı oynamasına olanak tanıyor.  Bununla birlikte, PlayStation Plus Extra üyesiyseniz, çıktığı gün Stray’i ücretsiz oynayabilirsiniz.

PlayStation Plus ile Stray Nasıl Ücretsiz Oynanır?

Xbox Game Pass’in ilk günkü sürümlerinde olduğu gibi, Sony de Stray’i oyuncuların PlayStation Plus üyeliklerini yükseltmeleri ve yeni kedi oyununu oynamaları için bir teşvik olarak sunduğu açık. Stray’i hemen şimdi oynamak istiyorsanız, konsolunuzda PlayStation Plus üyeliğinizi kolayca yükseltebilirsiniz. Basitçe PlayStation Plus bölümüne giderek, aşağı kaydırın ve mevcut üyeliğinizi yükseltmenin maliyeti gözükecektir.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu