ListelerHaberler

PlayStation Plus 2022 Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

PlayStation Plus abonelerine ücretsiz bir biçimde sunulacak olan PlayStation Plus 2022 Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları sonunda açıklandı. PlayStation Plus aboneleri, bu ay toplam fiyatı 2328 TL olan tam 12 oyuna ücretsiz bir şekilde erişebilecekler.

PlayStation Plus 2022 Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları  Plus abonelerine ücretsiz bir biçimde sunulacak olan PlayStation Plus 2022 Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları sonunda açıklandı. PlayStation Plus aboneleri, bu ay toplam fiyatı 2328 TL olan tam 12 oyuna ücretsiz bir şekilde erişebilecekler.

PlayStation Plus 2022 Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Japonya teknoloji liderlerinden biri olan Sony’nin PlayStation platformu için hizmete sunduğu ücretli abonelik sistemi PlayStation Plus Ağustos 2022 ücretsiz oyunları belli oldu. Bu ayın oyunları ile ilgili çıkan söylentiler de haliyle bitmiş oldu.

İşte Ağustos 2022’de ücretsiz hale gelecek oyunlar:

Bugsnax

PlayStation Plus 2022 Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları  Listesine ilk olarak yarı çerez yarı böcek olan Bugsnaxlerin yaşadığı Snaktooth Adası ile başlıyoruz. Bu adaya bir arkadaşımızın peşinden gidiyoruz fakat arkadaşımızı bulamıyoruz. Biz de hem arkadaşımızı bulmak hem de adanın sırrını çözmek için kolları sıvayıp güzel bir maceraya atılıyoruz.

Platform:PS4/PS5

Fiyatı: 209 TL

Dead by Daylight

Bire karşı dört oynanan bu eğlenceli oyunda çeşitli korkunç durumlardan işbirliği yaparak kaçıyoruz, veya o bölümdeki korkunç şey neyse onun yerine geçip kimsenin hayatta kalmaması için mücadele veriyoruz.

Platform: PS5, PS4

Fiyatı: 259 TL

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

Fazlasıyla popüler ve FPS kategorisinde olan oyunda; yanımız üç arkadaşımızı alıp hayatta kalmak için mücadele vererek açık dünyanın engin denizlerine atlıyoruz.

Platform: PS4

Fiyatı: 229 TL

Yakuza 0

Seksenler, Japonya, Yakuza… Efsane oyunda Yakuza adı verilen mafyanın bir üyesi olarak ikili bir hayat yaşamak zorunda kalıyoruz ve sonsuz tane jenerik kötüyü alt ediyoruz. Aksiyon ve eğlence arayanlar için tarifsiz bir oyun.

Platform: PS4

Fiyatı: 84 TL

Yakuza Kiwami

PlayStation 2 için çıkan ve ilk Yakuza oyununun modern uyarlaması olan Yakuza Kiwami’da ana karakterimiz Kazuma Kiryu’nun Japonya sokaklarına geri dönüşüne şahitlik etmekteyiz.

Platform: PS4

Fiyatı: 144 TL

Yakuza Kiwami 2

Orijinal oyunun üstüne koymayı başarabilen bu remake ile birlikte, Goro Majima olarak da oynayabiliyoruz. Böylece ilk oyun öncesinde olanları da ilk elden deneyimleme fırsatına erişebiliyoruz.

Platform: PS4

Fiyatı: 84 TL

Everspace

Bir diğer PlayStation Plus 2022 Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları listesinde üç farklı uzay gemisinden birini alıp uzayda maceraya daldığımız, binbir çeşit gemiyi ve yaratığı vurduğumuz, karakterler açısından zengin bu uzay macerası da bu ay ücretsiz hale geldi. Everspace tek oyunculu bir oyun olduğu için ekip kurmak ya da birbirimiz avlamaya çalışmak maalesef ki mümkün değil.

Platform: PS4

Fiyatı: 259 TL

Metro Exodus

Moskova metrosunun yıkıntılarından kaçıp hayatta kalmaya çalıştığımız ve kıyamet sonrası Rusya’sında bütün yeteneğimizi kullandığımız bu hayatta kalma ve keskin nişancı oyunu büyük beğeni toplamayı başarmıştı.

Platform: PS4/PS5

Fiyatı 259 TL

PlayStation Plus 2022 Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları

MONOPOLY Madness

Bu seferki oyunda arazileri satın almak yerine şehrin sokaklarında gezip malzeme toplayabiliyoruz. 4 farklı haritada oynayabildiğimiz oyunda amacımız Bay MONOPOLY tatildeyken yerine bakmaya hak kazanabilmek.

Platform: PS4

Fiyatı: 249 TL

MONOPOLY Plus

MONOPOLY Plus

Normal MONOPOLY’den farklı olarak ortada yer alan şehir, bizim hareketlerimize göre değişkenlik gösteriyor. Ayrıca oyunu farklı kurallarla da oynayabiliyoruz. Emlak satın almaca, ev otel yapmaca, arkadaşlarla bozuşma kısmı ise aynı.

Platform: PS4

Fiyatı 69 TL

Trials of Mana

Zamanında Seiken Densetsu 3 adıyla çıkan oyunun Trials of Mana’nın yenilenmiş versiyonunda farklı kaderlere sahip ancak yolculukları kesişen karakterlerimizle, dünyayı yok olmaktan kurtarmaya çalışıyoruz.

Platform: PS4

Fiyatı: 439 TL

UNO

UNO

Ve PlayStation Plus 2022 Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları  listesinin sonunda yer alan, meşhur kart oyunu UNO da play link ile oynayabiliyorsunuz. Böylece arkadaşlarınızla bir araya geldiğinizde hep beraber eğlenceli bir oyun serüveni yaşayabiliyorsunuz.

Platform: PS4

Fiyatı: 44 TL

İlginizi Çekebilir: Cyberpunk 2077 ve The Witcher’da Efsanevi İndirim!

Başa dön tuşu