Listeler

Oyunseverlerin Merakla Beklediği 10 Oyun

Oyun dünyası hız kesmeden gelişmeye devam ederken yeni çıkacak oyunlara da gelin bir bakalım.

Oyunseverlerin Merakla Beklediği 10 Oyun

Oyunseverler, bu yazımız sizler için!

Oyun dünyası hız kesmeden gelişmeyi ve yenilenmeye devam ediyor. Hem PC hem de oyun konsolu olsun oyun oynamayı sevenleri önümüzdeki dönemde pek fazlasıyla heyecan verici gelişmeler bekliyor. Gelin 2022 ve sonrasındaki dönem için oyunseverleri bekleyen en güzel ve eğlenceli oyunlara, öne çıkan özelliklerine bir bakalım.

oyunsever

Lord of the Rings: Gollum

Daedalic Entertainment tarafından geliştirilmiş olan yeni Lord of the Rings oyununda bu sefer Gollum olarak serüvene başlıyorsunuz. 1 Eylül 2022 tarihinde yayınlanması beklenen oyun, Gollum’un esir tutulduğu Mordor kalesinde başlangıç yapıyor. Tolkien’in çizimlerinden esin alınarak geliştirilen oyun süresince Orta Dünya’nın pek fazla değişik noktasını görüp ziyaret edeceksiniz.

oyunsever

The Last of Us Part 1

Sevilen The Last of Us oyun serisinin ilk oyununun güncellenmiş görsellerine ve daha gerçekçi yüz animasyonlarına sahip olacak olan The Last of Us Part 1’in 2 Eylül 2022 tarihinde oyunseverlerle buluşması umut ediliyor. Karakter değişiklikleri sayesinde öne çıkmayı başaracak olan oyun, PS5 ve PC için yeni bir deneyim yaşamanıza sebep olacak.

oyunsever

Splatoon 3

Splatoon serisinin yeni oyunu olan Splatoon 3, 9 Eylül 2022’de Nintendo Switch kullanıcıları için gelmeye hazırlanıyor. Splatoon 3 yeni bir hikayeye sahip olacak sadece yeni güncellemelerle beraber eski silahları da tekrar göreceğiz. Yeni ve değişik oyun modları sayesinde Switch’in en heyecanlı oyunlarından biri olacağı tahmin ediliyor.

 

oyunsever

Overwatch 2

İlk kere 2019 senesinde tüm platformlar için yayınlanan ekip tabanlı birinci kişi nişancı oyunu Overwatch 2, pek çok yeni hikaye ve görevle 4 Ekim 2022 tarihinde oyunseverlerle buluşacak. Yeni kahramanların yanında fazlaca yeni silah ve aksesuarın da gelmesi planlanıyor.

oyunseverlerin merakla beklediği 10 oyun

Marvel’s Midnight Suns

Marvel sevenleri 7 Ekim 2022 tarihinde müthiş bir haber bekliyor. Firaxis tarafınca geliştirilen Marvel’s Midnight Suns oyununda oldukça sevilen 12 Marvel karakteri ile karşılaşıyoruz. Lillith’i ele koymak için bir araya gelen kahramanlarımıza oyuncu olarak sizler de dahil olmuş oluyorsunuz.

oyunseverlerin merakla beklediği 10 oyun

A Plague Tale: Requiem

2019 yılında yayınlanan A Plague Tale: Innocence’nin devam oyunu olan A Plague Tale: Requiem, 18 Ekim 2022 tarihinde oyunseverlere kavuşacak. Hikayenin kahramanları olan Amicia ve kardeşi Hugo’yu takip edeceğiniz bu yeni hikayede farelerin hala büyük bir sıkıntı olduğunu unutmayın.

Mario + Rabbids: Sparks of Hope

Mario + Rabbids: Sparks of Hope

Efsane oyun karakteri Super Mario, 20 Ekim 2022 tarihinde Nintendo Switch kullanıcıları için bir kere daha Mario + Rabbids: Sparks of Hope oyunu ile geliyor. Ubisoft ve Nintendo ortaklığında geliştirilen Mario + Rabbids: Sparks of Hope oyununda kahramanlarımızın yanına pek oldukça yeni karakter geliyor ve ortalık epey hareketleniyor.

Gotham Knights

Gotham Knights

WB Games Montreal tarafından geliştirilen ve 25 Ekim 2022’de oyunseverlere sunulacak olan Gotham Knights oyununda Batman yok. Peki Gotham sahipsiz mi kalacak? Elbette ki hayır. Red Hood, Nightwing, Robin ve Batgirl iş başında olacak. Batman’in ölümünü fırsat bilip Gotham’ı ele geçirmeye çalışan kötülerle mücadele ediyorlar.

Crisis Core Reunion

Crisis Core Reunion

Final Fantasy 7 evvela 2007 senesinde yayınlandı ve oldukça sevildi. Ancak kabul edelim eskidi. Square Enix en sonucunda efsaneyi tekrardan canlandırmaya karar verdi ve Final Fantasy 7: Crisis Core Reunion’ı duyurabildi. 2022 yılının kış aylarında gelmesini beklediğimiz oyunda yeni grafikler, 3 boyutlu modeller ve sayısız güncellenmiş cenk içinde ne olduğunu göreceğiz.

Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy direkt bir Harry Potter uyarlaması olmasa bile hayranların gönlünü kazanacağı şüphesiz bir gerçek. 2022 yılının güz aylarında yayınlanmasını beklediğimiz Hogwarts Legacy, Harry ve arkadaşları doğmadan uzun yıllar öncesinde yani 1800’lü yıllarda geçen bir hikayeyi ele alacak. Hogwarts’a yeni gelmiş bir öğrenci olarak katılacağınız aleni dünya oyununda büyülü olaylar sizi bekliyor olacak.

Dijital Platformlardan Onlarca Ücretsiz Oyun 2022

Başa dön tuşu