Sistem Gereksinimleri

Overwatch Sistem Gereksinimleri 2022

Oyun bilgisayarınızın hangi özelliklere sahip bulunduğunu da bilmeniz gerekmekte, bunu bulmak için lütfen buradan sistem teknik özellikleri kılavuzumuza bakın.

Overwatch Sistem Gereksinimleri

Overwatch, oyun bilgisayarınızın çalıştırıp çalıştıramayacağını öğrenmek için aşağıdaki minimum ve lüzumlu sistem gereksinimlerini kontrol edin. Ayrıca oyun bilgisayarınızın hangi özelliklere sahip bulunduğunu da bilmeniz gerekmekte, bunu bulmak için buradan sistem teknik özellikleri kılavuzumuza bakın.

Overwatch Oyun Detayları

Overwatch, Mayıs 2016’da Xbox One, Playstation 4 ve PC için başlatılan ve Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve gösterilen, ekip tabanlı fazlaca oyunculu bir FPS türü oyundur. Her biri benzersiz bir oyun tarzına sahip 30’dan fazla kahraman arasından seçim yapabileceğiniz çeşitli oyuncular, kontrol noktalarını korumak ve savunmak için sınırlı bir süre içinde harita üzerindeki yüklere eşlik etmektedir. Oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana, Blizzard oldukça sayıda ek karakter, harita ve oyun modunu ücretsiz bir şekilde tanıttı.

Overwatch

Minimum Gereksinimleri

CPU: Intel Core i3 veya AMD Phenom X3 8650
RAM: 4 GB RAM
SERBEST DİSK ALANI: 30GB Boş Alan
VİDEO GRAFİK KARTI: NVIDIA GeForce GTX 460 / ATI Radeon HD 4850 / Intel HD
Graphics 4400
İşletim Sistemi: Windows 7, 8 veya Windows 10 64-bit
Ekran Çözünürlüğü: 1024 x 768 minimum

Önerilen Gereksinimleri

CPU: Intel Core i5 veya AMD Phenom II X3 yada daha iyisi
RAM: 6 GB RAM
Serbest DİSK ALANI: 30GB Boş Alan
VİDEO GRAFİK KARTI: nVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7950 yada daha iyisi
İşletim Sistemi: Windows 7, 8 veya Windows 10 64-bit
Ekran Çözünürlüğü: 1024 x 768 minimum


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Roller Champions İncelemesi 2022

Optimal Donanım Önerileri

Battle Royal türü oyunlar dışında, oyun şu anda mevcut olan en popüler FPS oyunlarındandır. Aynı zamanda Blizzard sürekli olarak yeni içerik de sunmaya devam ediyor. Sistem ihtiyaçları söz konusu olduğunda, Overwatch nispeten düşüktür. Odak noktası GPU üzerindedir ve Intel HD 4400 grafikleri benzer biçimde entegre grafiklerin oyunu çalıştırabildiğini vurgulayan en az ihtiyaçlarla bir çok insanın endişelenmesine gerek kalmaz. Bununla beraber, oyunu rekabetçi bir biçimde ve problemsiz bir FPS’de oynamaya kıyasla en temel ayarlarda çalıştırmak oldukça farklı.

Overwatch

Hangi Oyun Bilgisayarını Öneriyoruz?

Oyun bilgisayarınızı Overwatch’ı çalıştıracak biçimde kurmak veya yükseltmek istiyorsanız, aşağıdaki özellikleri alıp kullanmanızı öneriyoruz:

İşlemci: AMD APU (2400G / 3400G)
RAM: 8GB DDR4 3200Mhz +
GPU: Ryzen APU’dan entegre GPU

Entegre Vega 8 yada Vega 11 grafiklerine haiz AMD Ryzen APU, bu oyunu yönetim edebilecek bir kapasiteye haizdir. Bunu 3200Mhz veya daha fazla hızda çalışan 8GB DDR4 RAM ve 2.5 “SSD ile birleştirirseniz, oyunu 1080P’de problemsiz ve 70+ FPS ile rahat bir biçimde çalıştırabilirsiniz.

Roller Champions İncelemesi 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu