Haberler

NBA 2K23 Erken Nasıl Oynanır?

Oyunlara erkenden erişmek için erken kayıtlar açılır işte bu konuda sizlerin de yararlanması için NBA 2K23 Erken Nasıl Oynanır? Sorusunun cevabını vererek NBA 2K23 için erken erişime sahip olabileceksiniz. NBA 2K23’ü erken oynayabileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Oyun 9 Eylül’de piyasaya sürülecek, ancak NBA 2K topluluğunun, NBA 2K serisinin bir sonraki taksitini elde etmenin bir yolunu bulmak için internette araştırma yapmasını engelleyemedi.

Neyse ki serinin hayranları için, oyunu resmi sürümden bir gün önce oynama şansı elde etmelerinin bir yolu bulunuyor. Birçok NBA 2K oyuncusu, rekabette öne geçmek için bu küçük yöntemin farkındalar daha önce de denemişseniz şaşırmayacaksınız demektir.

NBA 2K23 Erken Nasıl Oynanır?

NBA 2K23 Erken Nasıl Oynanır?

NBA 2K23, diğer spor oyunları gibi erken erişim süresine sahip değil. Diğer birçok oyun, geliştiricilerin sunduğu birçok premium sürümden birini satın alırken oyuncuların oyuna erişmesine izin verir. Birçok oyuncunun önceki NBA 2K unvanını resmi çıkış tarihinden önce oynamak için kullandığı eski bir yöntem vardır, bu nedenle NBA 2K23’ü erken oynamak istiyorsanız sonraki adımları izlemeniz gerekecek, bu sebeple detaylandırdığımız her şeyi yaptığınızdan emin olun.

Xbox Oyuncuları

  • Ayarlar sekmesine gidin.
  • Sistem seçeneklerine tıklayın ve konsolun konumunu Yeni Zelanda olarak değiştirin.
  • Xbox konsolunuzu sıfırlayın.

Birçok Xbox oyuncusunun oyuna erken erişmek için izlediği adımlardan biridir, bu nedenle çalışma saatlerinde mümkün olduğunca fazla avantaj elde etmek istiyorsanız bu adımları izlemelisiniz. PlayStation kullanıcılarının birkaç şeyi farklı yapması gerekecek.

Playstation kullanıcılarının işi çok daha kolay, Yeni Zelanda bölgesi ile yeni bir PSN hesabı açmalısınız. Oyuncular ayrıca, ayarlarda konsol paylaşımı ve çevrimdışı oynatmanın etkinleştirilmesinin yanı sıra, oyunu ana hesaplarında önceden sipariş etmiş olmalıdır.

NBA 2K23, 9 Eylül’de PS5 ve Xbox Series X|S, PS4, Xbox One, Xbox One, Nintendo Switch ve PC’de satışa sunulacak.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu