Haberler

NBA 2K22 MyTeam Triple Threat ve Clutch Time Ödülleri Açıklandı

NBA 2K22 MyTeam Triple Threat ve Clutch Time Ödülleri 29 Nisan’da Paylaşıldı. NBA 2K22, oyun içinde mevcut olan çok sayıda yeni içeriği açıkladı ve zorluklarla birkaç yeni birim kullanıma sunulduğunu duyurdu. NBA 2K22’nin MyTeam modunun hayranları artık NBA’in 75. yıl dönümü kutlamalarının bir parçası olarak kadrolarına yeni birimler eklemeye başlayabilecekler.

Toplamda yedi Galaxy Opal, iki Pink Diamond, üç Diamond ve bir Ametist oyuna giriyor ve oyundaki en iyi isimlerden bazılarını içerecek güncellemeler geliyor. Savunmaya yardımcı olmak veya NBA 2K22’deki en iyi uzun forvetlerden birini eklemek olsun, uzun yeni eklemeler listesinde herkes için bir şeyler mutlaka bulunuyor.

NBA 2K22 MyTeam Triple Threat ve Clutch Time Ödülleri

Kategoriler üç ayrı bölüme ayrılıyor: Triple Threat Online, Triple Threat The 100 Offline ve Clutch Time. Triple Threat Online ile yeni Galaxy Opal LeBron James, Elgin Baylor ve Clyde Drexler, Diamond Russell Westbrook ve Ametist George Gervin ile birlikte geliyor. Oyuncular, Üçlü Tehdit çevrimiçi oyunlarına girebilir ve her oyuncuyu kazanmak için kazançları biriktirmeye başlayabilir.

Üçlü Tehdit: 100 Çevrimdışı, Stephen Curry ve Hakeem Olajuwon’da iki tane daha Galaxy Opal birimi, bir Diamond Hal Greer ve Kobe Bryant’ta NBA 2K22’ye en iyi Pink Diamond eklemelerinden birini sunuyor. Bunlara ek olarak, Clutch Time serisinde Galaxy Opals Dolph Schayes ve Rick Barry, Pink Diamond David Robinson ve Diamond Michael Jordan bulunuyor.

NBA 2K22 MyTeam Triple Threat ve Clutch Time Ödülleri Açıklandı

Curry ve James gibi mevcut oyuncuların yer aldığı Galaxy Opals genel olarak 97 olarak derecelendirilirken, Olajuwon, Drexler ve Schayes gibi efsanelerin tümü 98 olarak derecelendirildiği görülüyor. Oyuncular ayrıca devam eden 75. yıl dönümü kutlamalarının bir parçası olarak yeni bir NBA 2K22 Sınırlı Süreli Etkinliğe de katılabilecekler. MyTeam oyun modunda ki her galibiyet için oyuncular, en az bir tarihi forma veya zemin içeren bir NBA Decades serisi paketi ve ayrıca 75. yıl dönümü oyuncusu alma şansına sahip olacak. Ayrıca, Glitched Jason Williams Gündem Grubunu tamamlayan oyuncular 6.500 EXP ve bir Onur Listesi Rozeti Paketine de sahip olacaklar.

Oyuncular, GLITCHED-CARDS-IN-MyTEAM-SC55K kodunu kullanarak, Glitched Jason Williams, Glitched seri paketi, 25 jeton, Elmas Sözleşme ve Elmas Ayakkabı Paketi veya Onur Listesi rozeti arasında seçim yaparak birine sahip olacaklar. Oyuncuların bu anlaşma üzerinde hızlı hareket etmeleri gerekiyor çünkü soyunma kodunun süresi 29 Nisan’dan itibaren bir hafta içinde sona erecek. NBA 2K22’de bolca aksiyon sizleri bekliyor.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli. NBA 2K22 hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu