Haberler

MOUNT & BLADE II: BANNERLORD 2022’de Konsol Sürümü Geliyor!

TaleWorlds Entertainment’ın çok sevilen açık dünya rol yapma oyunu olan Mount & Blade II: Bannerlord, konsollara gelmeye hazırlanıyor.

2005 yılında piyasaya sürülmüş olan Mount & Blade: Warband‘in devamı niteliğinde olan Mount & Blade II: Bannerlord, selefinin yarattığı mirası daha da büyük hale getirmiştir. 2020 yılında Steam’de erken erişim olarak yayınlanmış olan Orta Çağ temalı açık dünya rol yapma oyununda, Ankara merkezli bağımsız oyun geliştiricisi TaleWorlds Entertainment‘ın adını yeniden tüm dünyaya duyurmasını sağlamıştır.

Oyunun İlgiyle Beklenen Konsol Versiyonu Basın ve Halkın Karşısına Çıkmaya Hazırlanıyor!

TaleWorlds Entertainment, tüm dünyada takdir toplamayı başarmış olan oyunu Mount & Blade II: Bannerlord’un konsol sürümünün, dünyanın en büyük oyun fuarı olan Gamescom 2022’de görücüye çıkaracağını duyurmuştur. Etkinliğe katılım sağlayan basın mensupları, konsol demosunu B2B alanında deneyimleme imkanına sahip olurken, aynı demo ziyaretçilere de açık alanda bulunacak olan TaleWorlds standında kullanıcılarına sunulacak. Oyunun konsol sürümünün tanıtımını yapmak için Taleworlds, bugüne kadar sağlamış olduğu en geniş katılımı ile Gamescom’da yerini alacak.

MOUNT & BLADE 2 BANNERLORD
MOUNT & BLADE 2 BANNERLORD

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: GTA Online Yeni Abonelik Sistemi: GTA+ Nedir? 

MOUNT & BLADE II: BANNERLORD Nedir?

Mount & Blade II: Bannerlord, orta çağ rol-yapma ve savaş simülasyon oyunu olan Mount & Blade: Warband’in heyecanla beklenen devamı niteliğindeki oyunudur. 200 yıl öncesinde geçmekte olan, detaylı dövüş sistemlerini ve Kalradya dünyasını daha kapsamlı bir şekilde ele almaktadır. Oyun sizden dağlardaki sığınakları talan etmenizi, şehirlerin arka sokaklarında var olacak gizli suç imparatorlukları kurmanızı veya güç mücadelenizde savaş keşmekeşinin içine atılmanızı istemektedir.

İç savaş yüzünden yıpranan krallığın yerine sınırların ötesinde yeni krallıklar yükselmiştir. Bu yükselen krallıklarla kılıcınızı kuşanıp, şan kazanmak uğruna savaşıp kendi egemenliğinizi kurmanızı ve eskisinin küllerinden yeniden doğmanızı istemektedir.

Başa dön tuşu