Haberler

Modern Warfare 2 Erken Erişim Tarihi Yayınlandı!

Infinity Ward tarafından geliştirilen Call of Duty: Modern Warfare 2′ nin yayıncısı Activision, Call of Duty: Modern Warfare 2 erken erişim kampanyasını duyurdu. Oyuncularına sunulmuş olan bu ön sipariş imkânını iyi değerlendiren oyuncular erken erişim imkanı sayesinde serinin son oyununa çok daha erken kavuşabilecekler. Eğer ki hikâye modunu herkesten önce deneyimlemek istiyorsanız bu fırsatı kesinlikle kaçırmayın. Hikaye modunu deneyimlemek için bir haftalık bir erken erişim süresi oldukça uzun bir zaman olacaktır.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Erken Erişim Müjdesi Oyuncularını Sevindirdi!

Firma, serinin bir ilki olarak, Modern Warfare 2 erken erişim imkânının müjdesini oyuncularla paylaştı. Call of Duty: Modern Warfare 2’nin dijital versiyonunu ön sipariş vermiş olan hayranları hikaye moduna bir hafta önceden erişim sağlayabilecekler. 20 Ekim tarihinden itibaren ön sipariş verecek olan oyuncular 28 Ekim’de gerçekleşecek olan lansmanın öncesinde, hikaye modunu deneyimlemeye başlayabilecekler. Serinin hayranları, Task Force 141 ile birlikte Asya, Avrupa ve Amerika görevlerini herkesten önce tamamlamak istiyorlarsa bu fırsatı kaçırmak istemeyeceklerdir.

Modern Warfare 2 Erken Erişim
Modern Warfare 2 Erken Erişim

Activision, Call of Duty’nin oyun tarihinde hiçbir zaman oyuncularına erken erişim fırsatını sunmamıştı. Belki de uzun zamandır karmaşık bir hal almış olan lansman sorununu çözebilmek ve oyuncuların gönlünü almak için böyle bir adım atmalarında etkili oldu. Hikaye moduna sunulacak olan erken erişim sayesinde, oyuncular Modern Warfare 2 hikayesini deneyimleyecekleri için lansman günü geldiğinde hikaye mi yoksa çok oyuculu modlar mı diye ikilemde kalmalarının önüne geçildi. Çünkü oyuncuların hikayeyi bitirmeleri için önlerinde uzun bir haftaları olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Modern Warfare 2: Yeni Gunsmith Sistemi Hakkında Her Şey

Tüm bunların yanında, hayranları oyun piyasaya çıkmadan önce çok oyunculu moda ellerini ısıtabilmek için oldukça geniş bir zamana sahip olacaklar. 16 Eylül tarihinde PlayStation oyuncuları, oyunun herhangi bir sürümüne ön sipariş oluşturmuşlarsa ilk beta testine katılım imkanına sahip olabilecekler. İkinci beta testi ise PC ve Xbox kullanıcıları için olacak ve 22 Eylül tarihinde başlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu