Haberler

Modern Warfare 2 Beta Önceden Nasıl Yüklenir?

COD serisinin efsane oyunlarından Modern Warfare 2 Beta Önceden Nasıl Yüklenir sorusunun cevabını merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Baştan belirtelim Xbox ve PC’nin biraz daha beklemesi gerekiyor. Modern Warfare serisinin yeniden başlatılmasına devam etmesi yakın, bu yüzden bir sonraki adım için hazırlıklı olmakta fayda var. Önümüzdeki hafta sonu, oyuncular Modern Warfare 2 beta’ya nihayet kavuşacaklar ve bir ön yükleme seçeneği bulunacak, bu sayede canlı yayına girdiği anda aksiyona katılabileceksiniz.

Modern Warfare 2 Beta Önceden Nasıl Yüklenir

Modern Warfare 2 Beta Önceden Nasıl Yüklenir?

Betanın ilk dalgası 16 Eylül hafta sonu gerçekleşecek ve 20 Eylül’e kadar sürecek. Bununla birlikte, PlayStation’a özel bir beta olacak. PlayStation 4 veya 5 kullanıyorsanız, platforma özel bu betaya erken erişim elde etmek için oyunun herhangi bir sürümünü önceden sipariş etmiş olmanız gerekiyor.

Bunu yaptıktan sonra, 14 Eylül’den itibaren saat 10:00 PT veya 13:00 EST’de ön yükleme yapabileceksiniz. Bu saat dilimlerinde değilseniz saatleri buna göre dönüştürün. Oyunu canlı yayına başlamadan birkaç gün önce ön yükleyebilecek olsanız da beta resmi olarak 16’ya kadar başlamadığından hiçbir şeye erişemeyeceğinizi hatırlatalım. PlayStation’daysanız ve oyun için ön sipariş vermediyseniz, betaya 18’den itibaren erişebileceksiniz. Xbox veya PC’deki oyuncular için, beta’da başlayan İkinci Hafta Sonu’na kadar beklemeleri gerekecek.

Modern Warfare 2 Beta Önceden Nasıl Yüklenir

Hafta Sonu İki, ilk hafta sonu kadar sürecek ve kendi erken erişimini içerecek. Bir kez daha bu oyunu ön sipariş veren kişiler için geçerli olacak. Tüm platformlar arası bir beta olduğundan, PlayStation kullanıcıları için de geçerli olacak. 22-23 Eylül arasındaki erken erişim döneminin ardından, 24-26 Eylül arasında ikinci kez açılacak. Bu beta dönemlerinde, tam oyuna aktarılacak ödüllerin kilidini açabileceksiniz.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu