Minecraft

Minecraft Eyer Yapımı 2022 Güncel

Minecraft Eyer Yapımı 2022 Güncel rehberinde oyun içerisinde bulunması zor olan eyeri nasıl kolay bir şekilde yapabileceğinizi anlatacağız. Minecraft’ta eyer, atlara ve çetelere binmek için kullanabileceğiniz oldukça kullanışlı bir öğedir. Eyer bulmak ve oluşturmak için birçok seçenek mevcut hadi gelin bunlara bakalım.

Minecraft Eyer Yapımı 2022 Güncel

Minecraft Eyer Yapımı

Öncelikle eyer nedir ne işe yarar bundan kısaca bir bahsedelim Eyer; eşeklerin, domuzların ve atların üzerine konulabilen yararlı bir öğedir. Domuzların ve atların üzerine koymanız durumunda uzun süre yolculuk yapmanıza imkan sağlayan bu eşya sizi oyun içerisinde bir adım ileri taşıyacaktır. Minecraft oyunu içerisinde eyer bulmak oldukça zordur, bu nedenle kendi kendinize yapmanız için yolları sıralayacağız.

Minecraft’ta eyer yapabilmek için merkeze bir iplik yerleştirin, alt köşelere birer parça demir ve kalan köşelere de beş tane deri parçası yerleştirdiğinizde eyeriniz hazır hale geliyor.

Minecraft Eyer Yapımı 2022 Güncel

Minecraft Eyer Yapımı 2022 Güncel

Minecraft’ta Eyer Nasıl Bulunur?

Zindanda ki sandıkları kontrol edin

Hayatta Kalma modunda oynuyorsanız zindanda sandık bularak ve şansınız da varsa envanterinize bir eyer ekleyebilirsiniz.

 

Nether Kalesi’nde ki sandıklara göz atın

Minecraft’ta, Nether’e giderek içinde sandığı olan bir Nether kalesi bulabilir ve envanterinize bir eyer ekleyebilirsiniz.

Balık tutarak eyer elde etmek

Minecraft’ta, envanterinize balık tutarak da bir eyer ekleyebildiğinizi unutmayın.

Resmi Minecraft sitesinden son sürüme ulaşabilirsiniz. Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Başa dön tuşu