Haberler

Microsoft Xbox Game Pass aile planını test ediyor

Microsoft Xbox Game Pass aile planını test etmeye başlıyor!

Aylarca süren söylentilerden sonra Microsoft, bu kış bir Xbox Game Pass Ultimate aile planını test etmeye başlayacağını duyurdu. Kolombiya ve İrlanda’da yaşayan kişiler Xbox Game Pass aile aboneliği uygulamasını deneyimleme imkanı sahip olacaklar.

Microsoft Xbox Game Pass Aile Planı Nedir? Nasıl Çalışır?

Kolombiya ve İrlanda’daki yaşayan kişilere deneyimleme imkanı sunulacak olan uygulamada Xbox Insider’lar, aynı ülkede oldukları sürece planlarına maksimum dört kişiyi eklemelerine olanak tanıyan yeni teklifi deneyebilirler. Bu kişiler, PC, konsol ve bulut oyunları için yüzlerce oyundan oluşmuş kitaplık da dahil olmak üzere Game Pass Ultimate’ın tüm avantajlarına erişim imkanına sahip olabilecekler. Uygulamanın ortalama kişi başı ABD’de 5 dolardan 25 Dolara gelmesi bekleniyor. Fakat şu anda sunulan plan 18 dolardan fiyatlandırılmış biçimdedir.

Microsoft Xbox Game Pass Aile Planı
Microsoft Xbox Game Pass Aile Planı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 2022 Çıkışlı Samsung TV Xbox Cloud Gaming’e Erişebilecek

Ancak farklı bir plana geçmeden önce üyeliğinizin süresinin dolmasını beklemeniz gerekmektedir. Aile planına davet etmek istediğiniz kişilerin de mevcut bir Game Pass aboneliğini iptal etmesi ya da aboneliğin bitmesini beklemesi gerekmektedir. Tabi ki de tüm bunlara alternatif olarak yeni bir Microsoft hesabı oluşturma imkanına da sahipler.

Tüm bunların yanı sıra zaten Ultimate – Tam Erişim planına sahip kişilerin aile paketine dahil edilme imkanının olmadığını da eklemiş olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu