Haberler

Marvel’s Spider Man Remastered PC için geleceği açıklandı!

Takip edenler vardır bugün bildiğiniz gibi State of Play yayınında ilginç ve heyecan verici haberlerden birisi de hiç şüphesiz Marvel’s Spider Man Remastered oyununun PC için duyurulması olmuştur. 2018 yılında çıkmış olan Spider-Man’in bu versiyonu, Miles Morales Ultimate Edition sahibi olan oyunculara ücretsiz olarak veriliyordu.

Gerçekçi görsel kalite ve yüksek kare hızının üzerine bir de PlayStation 5 konsolunun avantajından faydalanmak için şehrin atmosferinin geliştirilmesinin, iyileştirilmiş modellerin ve materyallerin yanında, Işın İzlemeleri yansımalar ve ambiyans gölgeleri gibi ayrı edici yeni geliştirmeler de mevcut. Dolayısıyla binaların camlarında realist yansımalar mevzubahis iken, gökyüzü ve hava şartları da oldukça etkileyici görünüyor.

Marvel’s Spider Man Remastered ve Miles Morales PC’ye Geliyor

Marvel’s Spider Man Remastered oyununun PC için de çıkış yapacak olması, esasında uzun süredir talep edilen bir şeydi. State of Play yayınında verilen haber ile Insomniac Games ve Nixxes Software ortaklığında, New York şehrindeki bu tatlı maceraya bundan sonra bu platformun oyuncuları da 12 Ağustos 2022 tarihinde katılabilir olacaklar. Aynı zamanda, daha sonradan yapılan açıklama ile Miles Morales oyununun da sonbahar döneminde geleceği resmiyet kazandı.

Aktarılan diğer bilgilere göre Marvel’s Spider Man Remastered, DLC’lerinde Silver Lining, Turf Wars ve The City That Never Sleeps indirilebilir DLC olarak satılacak. Yayınlanan duyuru fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Playstation Plus Premium PC özellikleri açıklandı! 

Başa dön tuşu