Haberler

Marvel’s Midnight Suns’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

XCOM’un geliştiricisi, Marvel karakterlerinden oluşturduğu yeni oyunu olan Marvel’s Midnight Suns’ın çıkış tarihini geçtiğimiz saatlerde Disney etkinliğinde açıkladı.

Marvel’s Midnight Suns Aralık 2022 de Geliyor!

Firaxis Games tarafından geliştirilmiş ve 2K Games tarafından yayınlanlanacak olan Marvel’s Midnight Suns’ın çıkış tarihi geçtiğimiz saatlerde yapılan açıklamaya göre 2 Aralık 2022 olarak açıklanmıştır. İlk olarak PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkış yapacak olan oyunun daha sonraları PlayStation 4, Xbox One ve Switch versiyonları içinde geleceği duyuruldu.

Marvel’s Midnight Suns Nedir?

Marvel Evreni’nin karanlık tarafında geçen yeni bir taktik RPG oyunudur. Şeytanların Annesi olan Lilith’in efendisini tekrardan canlandırmasını ve dünyanın sonunu getirme amacını engelleyebilmek için şeytani güçlere karşı olacak olan savaşınızda Iron Man, Wolverine, Ghost Rider ve Blade gibi kahramanlarla takım olup bu kutsal savaşta onların arasındaki yerinizi alın.

Dünya’nın en görkemli kahramanları, dünyanın sonunun gelmesini önleyebilmek ve insanlığın son umudu olan Hunter’ı hayata döndürebilmek için Midnight Suns dünyasında Ghost Rider, Blade, Magik ve Nico Minoru ile birlikte bir araya geliyor. Hunter olup kendi takımınızı kurmanız, onların güvenini kazanmanız ve onlara bugüne kadar gelmiş geçmiş en büyük mücadele de önderlik etmeniz gerekmektedir.

Marvel’ın Karanlık Tarafını Keşfedin

Lilith’in sahip oldupu şeytani güçlere karşı ayaklanın ve var olan tanıdık kahramanları doğaüstü ve mistik güçlerle dolu olan bu yabancı dünyaya getiren sürükleyici hikâyeyi deneyimlemenin keyfini çıkarın.

Midnight Suns
Midnight Suns

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Oyunseverlerin Merakla Beklediği 10 Oyun

Midnight Suns Efsaneleri Arasındaki Yerinizi Alın

Kahramanları bu dünyanın içerisinde yeni bir gözle keşfedin ve savaş alanı dışındaki ilişkilerinizi geliştirip kişisel bağları güçlendirirken ek yetenekleri de açın. Takım arkadaşlarınız ile zaman geçirip, etrafı keşfederek ve bulunduğunuz bölgenin gizli sırlarını açığa çıkararak The Abbey’e girin ve burayı keşfedin.

Marvel Dünyasında Bir Süper Kahraman Olun ve Savaşın

Oyunda aynı amacı edindiğiniz dost kahramanlar ile ekip kurun, içerisinde bulunduğunuz savaş ile ilgili taktikler oluşturup savaş alanını değerlendirin. Bu kahramanlarla beraber karanlığın güçlerine karşı stratejik açıdan yıkıcı saldırılar başlatın.

Başa dön tuşu