Haberler

Life is Strange Oyunları Tek Pakette Switch’de!

Oldukça popüler ve sevilen bir aksiyon dram oyunu olan Life is Strange oyunları, geliştirilmiş haliyle Nintendo Switch'e Geliyor. Life is Strange Arcadia Bay Collection 27 Eylül'de bizlerle buluşacak.

Life is Strange Oyunları oldukça popüler ve sevilen bir aksiyon dram oyunu haline gelmekle kalmayıp, geliştirilmiş haliyle Nintendo Switch’e Geliyor. Life is Strange Arcadia Bay Collection 27 Eylül’de bizlerle buluşacak.

Life is Strange Oyunları Tek Pakette Switch’de!

Square Enix ve Dontnod Entertainment, Life is Strange Arcadia Bay Collection‘ın Nintendo Switch platformunda 27 Eylül’de çıkış yapacağını duyurdu. Ayrıca bu koleksiyon hem Life is Strange hem de Life is Strange Before the Storm oyunlarını içinde barındırıyor. Koleksiyondaki oyunların her biri ayrı olarak satılıyor ve dijital formatlarda da satışı mevcut. Ancak Nintendo’da toplu çıkış meydana getirecek olması oldukça heyecan verici.

Life is Strange Oyunları

Arcadia Bay Collection, Remastered Collection biçiminde bu yılın başlarında; PC, Google Stadia, PlayStation 4 ve Xbox One‘da piyasaya sunuldu. Remastered versiyonda karakterler ve ortamlar yeniden düzenlendi, geliştirilmiş tenvir efektleri eklendi ve oyun içerisindeki bulmacalar iyileştirildi. Remastered Collection’ın başlarda, True Colors‘ın yayınlanmasından kısa bir süre sonra piyasaya sürülmesi planlanmıştı. Ancak gelişmiş sürüm 2022’ye ertelendi.

Oyun Mekaniği Düzenlenmiş Bir Life is Strange

Ardından Şubat ayında Nintendo Switch hariç tüm platformlar için yayınlandı. Bu sürüm, şimdiye kadar bilinmeyen bir tarihe kadar ertelendi.
Square Enix’in oyun geliştirme stüdyolarını bu yılın başlarında Embracer Group‘a satmasının peşinden elinde tutmayı seçtiği önemli yapımlardan biri Life is Strange oldu. Kaybolmayan diğer yapımlardan ise Just Cause ve Outriders’dı.

A Flame in Winter

Gerda: A Flame in Winter, 1 Eylül’de Yayınlanacak

Marka, Deck Nine tarafınca ele alındı ve True Colors ile bambaşka bir dünya yaratıldı. Önceki oyunların yapımcısı Dontnod’un tekrar bu marka üzerinde çalışıp çalışmayacağı durumu ise gizemini koruyor. En son projesi ve ilk yayınlarından biri olan Gerda: A Flame in Winter, 1 Eylül’de piyasaya sürülecek.

İlginizi Çekebilir: Disney ve Marvel’ın Tanıtması Beklenen Oyunlar

Başa dön tuşu