Haberler

LEGEND22 Koduyla %75 İndirimli Oyunlar ve Hikayeleri

Önceki haber yazımızda legend22 %75 indirim koduyla indirimli oyunlardan ve bu koddan nasıl faydalanabileceğinizden bahsetmiştik. Bu yazımızda da indirimden faydalanarak alabileceğiniz en popüler Ubisoft oyunlarından ve hikayelerinden bahsetmek istedik. Özellikle hangi oyunu alacağına karar veremeyen okurlarımız için bir rehber olarak bu yazıyı hazırladık. Keyifli okumalar…

LEGEND22 koduyla sahip olabileceğiniz indirimli oyunlar için önerilerimiz:

Anno 1880

Anno 1800, şehir kurma ve ticaret teması üzerine kurulan bir strateji oyunu olma özelliği göstermektedir. Anno serisinin yedincisi olan oyun; ana karakterin babasının vatana ihanet ile suçlandıktan sonra öldürülmesinin ardından, kardeşi ile birlikte babalarının suçsuzluğunu kanıtlamak amacı ile borçlarla birlikte bir adayı satın alarak oraya yerleşmeleri ile başlıyor. Oyunun ilerleyen süreçlerinde ise ana karakter ve kardeşi, adanın gelişerek büyümesini sağlayıp bu şekilde de borç yükünden kurtulmaya çalışılıyor.

Tarihi ögelere ilgi duyan ve stratejik hamleler yapmayı seven oyuncular için en iyi tercihlerden biri olan Anno 1880, Sanayi Devrimi sürecinin etkilerini ve modern dünyaya olan yön verişini başarılı bir şekilde işlemeyi başarmış durumda. Sanayileşme ve insanlar üzerindeki yansımaları oyun içerisinde yer verilen diğer unsurlardan. Kalitesi ve oynanabilirliği göz önüne alındığında ise oyun, Ubisoft Store indirimleri kapsamında satın alabileceğiniz en iyi oyunlardan.

Ubisoft indirimi + LEGEND22 kodu ile Anno 1880 Paket önerisi:

Anno 1800 + Season 1 Pass + Season 2 Pass + Season 3 Pass + Season 4 Pass = 204.62 TL 685 TL

İndirimli oyunlar

Assassins Creed Valhalla

9. yüzyıl içerisinde İngiltere’de kurulan bir Viking topluluğunun gelişimi odağına alan oyun, Viking Eivor ve Raven Klanı’nın yükselişini konu ediniyor. Ana kahraman olan Eivor, henüz daha çocukken bir Viking saldırısı sonucunda hem ailesinin ölümüne tanık olmuş hem de köyünü kaybetmiştir. Bu olayın ardından köyden kaçarak ailesinin intikamını almak üzere yemin eden Evior’u Kuzgun Klanı Kralı olan Styrbjorn kendi koruması altına alır ve yanında büyütür. Styrbjorn ve oğlu Sigurd bir gün yaptıkları bir saldırı sonucunda yanlarında birkaç esir ile dönmüşlerdir.

Bu esirlerden, var olan klanlar hakkında bilgi alan Sigurd ve Evior, bu klanlardan birine saldırır ve savaşı kazanırlar. Sonrasında saldırı sırasında esir alınan yabancıların asıl amacının klan kralını öldürmek olduğu öğrenilir. Kral Harald yüzünden Sigurd ve Eivor, krallık hakkındaki düşüncelerini gerçekleştiremeyecek olmalarını fark etmelerinin ardından, kendilerine katılacak olan diğer insanlar ile birlikte İngiltere’ye gitmeye karar verirler. Özellikle aksiyon ve savaş ögelerini barındıran oyunlara ilgi duyan oyuncular için LEGEND22 indirim kodu ile satın alınabilecek olan Assassins Creed Valhalla, benzersiz bir seçim olacaktır.

Ubisoft indirimi + LEGEND22 kodu ile Assassin’s Creed Valhalla paket önerisi: 

Assassin’s Creed Valhalla + Assassin’s Creed Valhalla Ragnarök DLC = 81 TL 448 TL

İndirimli oyunlar

Far Cry 6

Macera temaları üzerine kurulan Far Cry 6, nişancılığa odaklı bir oyundur. Yara adındaki ada, yıllar önce şu anki mevcut diktatör olan Anton’un babası tarafından yönetilmektedir. Efsaneler olarak bilinen devrimci kesimin 1967 yılında Anton’un babası Catillo’yu yönetimden indirmesinin ardından adaya demokrasi getirilmiştir. Ancak bu sefer de seçim sonucunda Anton yönetime geçer ve babasının yolundan giderek diktatörlük yapmaya başlar. Bu sebepten ötürü de durum eskisinde çok daha kötü bir hal almıştır. Tüm bunların üzerine adada bulunan tütünler sayesinde özel olarak üretilen bir ilaç bulunur.

Bu ilaç kanser tedavisinde büyük bir adım olarak görülmektedir ve Anton’un da gerçekleştirebileceklerinin bir anahtarı olma özelliği taşımaktadır. Hikayesi bu şekilde olan Far Cry 6, büyük bir fan kitlesine sahip ve bu kitleyi sonuna kadar hak edecek kalitede bir oyun. Efsane oyun indirimleri sayesinde çok daha uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz ve özellikle aksiyon unsurlarına ilgi duyan oyuncuların tercih edebileceği en iyi oyunlardan biri.

Ubisoft indirimi + LEGEND22 kodu ile Far Cry 6 paket önerisi:

Far Cry 6 + Episode 1 Insanity + Episode 2 Pagan + Episode 3 Joseph = 107 TL 473 TL

Ubisoft indirimli oyunlar

Riders Republic

Riders Republic, extrem sporları konu alarak sporcular ve potansiyellerinin keşfedilmesi üzerinden ilerliyor. Oyun, ana karakterinin spordaki yüksek kabiliyetinin Suki adlı başarılı bir sporcu tarafından fark edilmesi ile başlıyor. Suki, ekstrem sporlarda oldukça iyi dereceler elde etmiş ve zor mücadelelere katılmış bilinen bir sporcu. Ana karakterin potansiyelini fark etmesinin ardından ise kendisini yine bir efsane olarak bilenen ve kendisini şampiyon olma kabiliyetine sahip sporcuları aramaya adamış olan Brett ile tanıştımayı teklif ediyor.

Oyun esnasında oyuncuların sahip olacağı karakter; her spor alanında en iyi olarak seviye atlamaya, daha iyi ekipmanlar elde etmeye ve sponsor sayılarını olabildiğince arttırmaya çalışmakta. Sporseverler için büyük merak uyandıracak olan oyunu, indirim ile oldukça uygun bir fiyata satın alabilirsiniz.

Ubisoft indirimi + LEGEND22 kodu ile Riders Republic paket önerisi:

Riders Republic + Year 1 Pass =  90 TL 448 TL

Ubisoft indirimli oyunlar

Tom Clany’s Rainbow Six Seige

Gerilim ögelerini içerisinde oldukça fazla barındıran Tom Clany’s Rainbow Six Seige, Rainbow birimi üzerinden konusunu işlemektedir. Oyun, birimin sözcüsünün terör olaylarının her geçen gün artış göstererek yayıldığını ve artık bu duruma bireylerin kendisinin karşı gelerek bir çözüm üretmeleri gerektiğini duyurması ile başlamaktadır. Dünyadaki siyasi yapı, insan sorunları, siyaset ve bu gibi etkenlerin değişime uğrayarak farklılaşması ile birlikte terör örgütlerinin de sahip olduğu amaçlar ve kullandıkları yöntemler değişkenlik göstermiştir.

Biyoterörizm adı verilen bir kavram ortaya çıkmış ve dünyanın geleceği açısından büyük tehlikelerin meydana gelmesine neden olmuştur. Oyunda oyunculardan, biyoterörizm ile gelişerek büyük bir güç elde etmiş olan terör örgütlerine karşı çözümler üreterek, kötü amaçlarını gerçekleştirmelerine engel olmaları bekleniyor. Takımlar halinde oynanan oyun, askeri unsurlara ilgi duyan oyuncuların Ubisoft indirimleri kapsamında tercih edebileceği en iyi alternatiflerden biri olacaktır.

Ubisoft indirimi + LEGEND22 kodu ile Tom Clany’s Rainbow Six Seige paket önerisi:

Rainbow Six Seige United Bundle + 2670 Credits + Racer SAS = 101 TL 369 TL

Ubisoft indirimli oyunlar

Ghost Racon Breakpoint

Oyun, Wildlands’te yaşananların ardından 25 yıl sonrasını konu edinerek oyuncuların Ghost Birliği’nin bir üyesi olması ile başlamaktadır. Aurora adasının doğal güzelliklerinin yanlış ellere düşmesinin ardından birlik, adaya bir saldırı düzenleyerek bu doğal güzellikleri kurtarmak ve elde etmek istemiştir ancak saldırı sonucunda ortaya bir intikam hikayesi çıkmaktadır.

Skell teknolojise sahip olan Auroa Adası, teknolojik açıdan büyük bir gelişime ev sahipliği yapmaktadır ve bu teknolojinin yanlış ellerde oluşu ile birlikte var olan temasların da ortadan kaybolması, bir kurtarma görevinin gerekliliğini göstermiştir. Bu noktada ortaya çıkan ana karakter Nomad, kurtarma görevi esnasında eski bir arkadaşıyla karşılaşarak olayın seyrinin tamamiyle değişmesine neden olmuştur. Ubisoft Store indirimi kapsamında macera oyunlarına merak duyan oyuncuların satın alabileceği oyun, bir aksiyon filmi tadında ilerleyerek en iyi tercih seçeneklerinden biri olma özelliği göstermektedir.

Ubisoft indirimi + LEGEND22 kodu ile Ghost Recon Brealpoint paket önerisi:

Ghost Recon Breakpoint + Year 1 Pass + 2800 Ghost Coins = 81 TL 550 TL

Ubisoft indirimli oyunlar

Tom Clany’s The Division 2

Serinin ikincisi olan oyun, ilk oyunda konu edilen salgından uzun bir zaman geçmesinin ardından mevcut olan durumu anlatıyor. Oyunda salgının etkisi ile evlerde yaşayan insan kalmamış, sağ kalanlar topluluklar şeklinde birlikte yaşamaya başlamış ve güvenli bölgeler oluşturulmuş durumda. Oyuncular oyuna Washington D.C.’deki acil çağrıya cevap veren bir Division ajanı olarak başlamakta.

Tom Clany’s The Division 2’nin temelinde ise Washington D.C.’yi anarşistler ve isyancı grupların eylemlerinden ve kötü amaçlarından kurtararak güvenli bir hale getirmek yer alıyor. Oyun hem tek hem de gruplar halinde tamamlanabilirken ana ve yan olmak üzere görev çeşitleri bulunuyor. Aksiyon unsurlarına sıkça yer verilen oyun, indirimler sayesinde oldukça uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz alternatiflerden biri.

Ubisoft indirimi + LEGEND22 kodu ile The Division 2 paket önerisi:

The Division 2 + Street of New York Outfit Pack + Warlords Of New York Expansion +. 4100 Premium Credits = 96 TL  650 TL

Ubisoft indirimli oyunlar

Watch Dogs Legion

İngiltere’nin ekonomisinde yapay zekâ yüzünden büyük sorunların meydana gelmesinin ardından ekonomik bir çöküş ile karşı karşıya kalınmasını baz alan oyun, yakın gelecekte geçiyor. Oyuna oyuncular, DedSec adlı bir hacker grubunun üyesi olan Dalton Wolfe olarak başlayarak, Parlamento Binası’na patlayıcılar yerleştirerek bir saldırı yapmayı plalayan Zeor Day adlı gruba engel olmaya çalışmakta.

Bu duruma engel olunmaya çalışılırken şehrin diğer bir kesimine yine aynı grup tarafından yerleştirilmiş olan patlayıcılar patlatılıyor ve Dalton’un, suçu DedSec’in işlemediğini gösteren bir kanıt sunamadan öldürülmesinin ardından suçlu DedSec olarak görülmeye başlanıyor. İngilizler bu olay üzerine, şehrin var olan durumuna bir çözüm getirebilmesi için Albion ile anlaşıyor. Suç üzerine kalmış olan DedSec ise iftirafar karşısında herhangi bir eylemde bulunamayarak suçsuzluğunu kanıtlamaya çalışıyor ve oyuncular da bir DedSec üyesi olarak oyuna devam ediyor. Efsane oyun indirimleri sayesinde aksiyon unsuru barındıran en iyi oyunlardan biri olan Watch Dogs Legion’ı satın alabilirsiniz.

Ubisoft indirimi + LEGEND22 kodu ile Watch Dogs Legion paket önerisi:

Watch Dogs Legion Gold Edition + Bloodlines +  Season Pass = 111 TL 696 TL

Ubisoft indirimli oyunlar

Assassin’s Creed Odyssey

Ana karakterinde Aleksios’un bulunduğu oyun, henüz daha çocukken babası tarafından bir savaşçı olarak büyütülmeye başlamış olan ana karakterin verdiği mücadeleleri konu edinmektedir. Bir gün meydana gelen olaylar sonucunda Aleksios, ailesinden ayrılmak zorunda kalarak İyon Denizi’nde bulunan Kefalonya Adası’na ulaşıyor ve Markos adında bir tacir ile birlikte kalmaya başlıyor.

Oyunun temelinde Aleksios’un kendisini büyüten taciri, başına gelen olaylardan kurtarmak adına yaptıkları bulunmaktadır. Ardınan bir yabancı sayesinde ödül avcılığından haberdar olarak, Spartan bir generali yakalamak için yola çıkar. Bu sırada Kozmoz Kültü adı verilen bir grup, amaçları doğrultusunda önemli insanları öldürtmek için örgüt üyelerine emirlerini vermiş durumdadır ve Aleksios’un bu kişiler ile mücadele etmesi gerekecektir. İçerisinde aksiyon ögelerine sıklıkla yer verilen Assassin’s Creed Odyssey’e efsane oyun indirimleri kapsamında sahip olabilmeniz mümkündür.

Ubisoft indirimi + LEGEND22 kodu ile Assassin’s Creed Odyssey paket önerisi:

Assasin’s Creed Mythology pack (odyssey, valhalla, origins) + Legacy of the First Blade = 82 TL  828 TL

Ubisoft indirimli oyunlar

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu