Haberler

Korku Severler Buraya: Pacific Drive 2023’de Çıkıyor!

Sony, Pacific Dirve ismindeki ölüm kalım vehamet oyununu resmi olarak State of Play etkinliğinde tanıttı. Yayınladığı fragman ile oyun hakkındaki birkaç bilgi sahibi olabildik.

Pacific Drive, ölüm kalım korku oyununu resmi olarak Sony, State of Play etkinliğinde tanıttı. Yayınladığı fragman ile oyun hakkındaki birkaç bilgi sahibi olabildik.

Korku Severler Buraya: Pacific Drive 2023’de Çıkıyor!

Sony, Eylül 2022 State of Play etkinliğinde birbirinden değişik yapımı oyun severlerin beğenisine sundu. Aralarında yeni korku ve hayatta kalma oyunu olmakla beraber, bu yapımlar arasında da yerini aldı. Bir tane tanıtım fragmanı yayınlanan oyun için geri dönüşler fazlaca olumlu ve güzel oldu.

Yeni Korku Oyunu Pacific Drive Seneye Çıkış Yapıyor

Oyun PlayStation 5 için geliştiriliyor ve önümüzdeki yıl da piyasaya sunulacak. Pacific Drive , Seattle, Washington merkezli bir stüdyo olan Ironwood Studios tarafından tasarlanıp geliştiriliyor. Ekip çok tecrübeli kadrodan oluşmakta.

Ekip üyeleri, daha öncesinde Call of Duty’den Sly Cooper’ahatta Nintendo’nun The Legend of Zelda: Breath of the Wild’ine kadar her şey üzerinde üretip çalışmış geliştiriciler grubundan oluşmakta.

Pacific Drive, Ironwood’un ilk oyunu ve Sony’nin oyunu State of Play’de sergilemeyi tercih etmesi, firmanın projesine olan güvenini de bu şekilde göstermiş oluyor. Birinci kişi sürüş hayatta kalma oyunu kategorisinde geçen oyunda oyuncular, Olympic Exclusion Zone’u keşfe çıkıyorlar.

Burası, Kuzeybatı Pasifik’in Amerika Birleşik Devletleri tarafınca ele geçirilen ve hükümet deneylerinin “ciddi ışınım, çevresel çöküş ve doğaüstü dehşetlere” yol açmasının ardından duvarlarla ulaşıma ve geçişe kapatılmış bir bölümdür.

Pacific Drive

Pacific Drive’daki oyuncu karakterleri, duvarların içinde geçmeyi başarırlar ve etrafı saran korkutucu efsanelerde herhangi bir reel olup olmadığını öğrenmek maksadıyla bölgeyi keşfetmeye başlarlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: The Witcher 4 İle Yeni Bir Hikaye!

Oyuncular yola ger çıktığında yollar anında değişiyor, seyahat esnasında araçları yağmalıyorlar ve yağmaladıkları araçları kullanarak onları onarabilir ve hatta yükseltebilirler.

Oyun, PlayStation 5 için Ironwood Studios tarafınca geliştirilmekte ve 2023 yılında piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu