Haberler

Korku Oyunu Unholy’den Beklenen Haber Geldi! Unholy Yeni Nesil Konsollara Geliyor

Duality Games tarafından geliştirilmiş olan korku oyunu Unholy’nin yeni nesil konsollar için geleceği duyuruldu. Daha önceleri Steam için çıkacağı bilgisi verilmiş olan oyunun şimdi de yeni nesil konsollara geleceği duyurusunun yayınlanmasının ardından korku oyunu türünün hayranları için meraklı bir bekleyiş başlamış oldu.

Yeni Korku Oyunu Unholy Geliyor

Duality Games tarafından uzun yıllardır geliştirilme aşamaso devam eden yeni korku oyunu Unholy’nin yapılmış olan resmi bir açıklamayla yeni nesil konsollara da geleceğini oyun severlere duyurdu. Unholy için 2018 yılında bir fragman yayınlanmış ve kıyamet sonrasında olacak olan korkutucu dünya hakkında detaylar oyunculara gösterilmişti. Oyunun şimdi yayınlanmış olan yeni fragmanı ile hikayenin detaylarını oyunun Steam, PS5 ve Xbox Series için çıkacağını oyuncularıyla paylaşmış oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: XBOX Game Pass’te En İyi 10 Korku Oyunu

Unholy’nin PlayStation ve Xbox’ta yer alan etkileyici korku oyunları listesindeki yerini almak üzere olduğunu yayınlamış olduğu fragmandan ve oyun severlerde uyandırdığı meraklı bekleyişten anlıyoruz. Fragman detayları bizlere her ne kadar Fallout, Metro Exodus ve Stalker gibi bir izlenim bırakmış olsa da, Unholy benzersiz ve korkutucu bir oyun olarak çıkacağının garantisini bekleyenlerine vermektedir. Oyunun bütün detayları, diğer birçok oyun da olduğu gibi Tokyo Game Show’da ortaya çıkmıştır.

Unholy, oyun severler tarafından merakla beklenen oyunlardan birisi olduğu için şimdiden Steam üzerinde istek listesine alınabilir durumdadır. Duality Games, her ne kadar oyunun tam olarak ne zaman piyasaya sürüleceği hakkında net bir bilgi paylaşmamış olsa bile, bizlere 2023 senesini işaret etmiş oldu. Oyun paylaşılmış olan son fragmanında bizlere birkaç yeri ve düşmanı gösterdi ve kayıp bir çocuğu aramakta olan bir karakter hakkında detayları paylaştı. Ayrıca oyun, oyuncuları tehlikeli ve oldukça kötü olan tuzaklara çeken gizemli bir maskeyi de vurguladığını gördük.

 

Başa dön tuşu