Haberler

Knights of Honor 2 Sovereign THQ Nordic Showcase’de Tanıtıldı

Oyun dünyasında ki en yeni ve ses getirecek gelişme Knights of Honor 2 Sovereign THQ Nordic Showcase’de Tanıtıldı haberi olacak gibi gözüküyor. Popüler video oyunu yayıncısı THQ Nordic kısa süre önce THQ Nordic Digital Showcase 2022 adlı yaz oyun vitrin etkinliğini yayınlamıştı. Destroy All Humans gibi beklenen sürümler de dahil olmak üzere oyuncuları heyecanlandıracak yep yeni oyunlar yayınlandı.

THQ Nordic vitrininde açıklanan yeni oyunlardan biri de Knights of Honor 2: Sovereign. RTS oyunu, Creative Assembly Sofia olan Black Sea Studios tarafından geliştirilen ilk Knights of Honor’un devamı olarak 2019’da duyuruldu ve Black Sea Games tarafından ilk başlık üzerinde çalışan geliştiricilerle birlikte geliştirildiğini biliyoruz. Buna ek olarak, THQ Nordic vitrini kısa bir teaser fragmanından fazlasını ortaya koymasına ek olarak oynanış fragmanı da ekledi.

Knights of Honor 2 Sovereign THQ Nordic Showcase'de Tanıtıldı

Knights of Honor 2: Sovereign’ın oynanışı, oyunculara oyunun nasıl olacağına dair iyi bir fikir verdiğini söyleyebiliriz. Fragman, oyuncunun karakterine bir danışman tarafından oynatılıyor. Oyuncunun komşu bir krallığı işgal etmeyi planladığını, ticaret yolları oluşturduğunu ve başka bir krallıkta ayaklanmaya neden olduğunu göstererek başlamakta. Tabii ki fragman, oyuncuların ordularını savaşa katabilecekleri ve yönetebilecekleri mücadeleyi göstermeyi ihmal etmiyor. Oyuncular, güçlerinin doğrudan kontrolünü ele geçirebilecek ve aksiyon dolu RTS savaşında onlara liderlik edebilecek.

Knights of Honor 2 Sovereign THQ Nordic Showcase'de Tanıtıldı

Knights of Honor 2 Sovereign THQ Nordic Showcase’de Tanıtıldı

THQ Nordic Digital Showcase sunucuları da oyunla ilgili bazı detayları paylaştı. Özellikle Knights of Honor 2: Sovereign, oyuncuların krallıklarını Avrupa, Kuzey Afrika ve Asya’nın bazı bölgeleri arasından seçebilecekleri Medieval Europe’da geçmekte. Oyuncular kraliyet ailesinin reisi olacak ve kraliyet mahkemelerine katılmak için kendi mareşallerini, tüccarlarını, din adamlarını, diplomatlarını ve casuslarını atayabilecekler. Oyuncular kurnaz diplomasi veya acımasız fetih yoluyla nasıl hükmetmek istediklerine karar verebilecekler.

Knights of Honor 2 Sovereign THQ Nordic Showcase'de Tanıtıldı

Yeni oynanış görüntüleri gösterilmiş olmasına rağmen, Knights of Honor 2: Sovereign’ın çıkış tarihi ne yazık ki fragmanda açıklanmadı.

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu