Haberler

Kingdom Hearts 4 Resmi Olarak Duyuruldu

Square Enix, 20. yıl dönümü etkinliğinde Kingdom Hearts 4'ün ilk resmi fragmanını paylaştı.

Kingdom Hearts 4 Resmi Olarak Duyuruldu, Kingdom Hearts 3, oyuncuların Sora’ya ne olacağını ve daha fazlasını büyük bir merakla bekliyordu. Paylaşılan fragmanda ipuçlarını göreceksiniz, fakat oyunun hayranları onun Shibuya’ya dayanan, aksi bir durumda Quadratam olarak bilinen bir şehre gönderildiğini görebiliyorlar. Akıllarda ki soruların cevabına daha var gibi gözüküyor, ancak hayranlar bir sonraki Kingdom Hearts oyununa ilk resmi fragmanını gördüler işte şimdi işler değişiyor.

Kingdom Hearts 4 Resmi Olarak Duyuruldu

Kingdom Hearts 20. yıl dönümü etkinliğinde, Kingdom Hearts serisinin çeşitli oyunlarından birkaç klip içeren bir fragman yayınladı. Bu büyük fragmanın tam uzunlukta bir fragmanla bittiğini ve başlık kartının Kingdom Hearts 4 olduğunu görmek ve bunun resmi olarak yayınlanması gerçekten büyük bir şok yarattı.

Fragmanda Sora’nın büyük ihtimalle Quadratam’da uyandığını ve orada dev bir Kalpsiz ile yüzleşmek zorunda kaldığını görüyoruz. Donald ve Goofy, Kingdom Hearts 4 başlığından sonra ortaya çıkıyor ve belki de Sora’yı arıyorlar.

Kingdom Hearts 4 Resmi Olarak Duyuruldu

Daha fazla içeriğe ulaşmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Başa dön tuşu